Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dwuTleneK - zmiana statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lhs
Gdy zmieniam status w oryginalnym Tlenie na Niewidoczny lub Niedostępny, lub w ogóle wychodzę z programu - dwuTleneK nie zauważa tego faktu.
Bora
potwierdzam.
Dodatkowo w przypadku czyść statusy w gg i potem po ponownym połączeniu tylko tlen zachowuje status.
Davka
U mnie w w Dwutlenku jest taka sytuacja:

Ktoś jest dostpeny, robie reset Konnekta , ten ktoś jest juz niedostępny (mimo ze u siebie nic nie zmienił). Pojawi sie u mnie jako dostepny dopiero jak zmieni sobie status.
k!dman
potwierdzam, u mnei to samo, tylko ze ja nie czekam az ktos cos zmieni, tylko usuwam go z listy i dodaje znowu, wtedy jest ok
edit:
teraz widze, ze nie zawsze tak jest..a moze te kontakty na prawde sa offline/ukryte ?smile.gif
gilek
zauważyłem, że konnekt nie reaguje na zmieny kontaktu na niewidoczny/niedostępny :\ zaostawia ostatnio ustawiony status sad.gif
Olórin
QUOTE(gilek)
zauważyłem, że konnekt nie reaguje na zmieny kontaktu na niewidoczny/niedostępny :\ zaostawia ostatnio ustawiony status sad.gif


Potwierdzam, a informacje od serwera na 100% dostaje smile.gif
undying
QUOTE
zauważyłem, że konnekt nie reaguje na zmieny kontaktu na niewidoczny/niedostępny :\ zaostawia ostatnio ustawiony status


u mnie tak :
na org. tlenie osoba daje sie "dostepna" - na konnekcie wyswietla mi sie jako dostepna... jest ok

potem tlenowiec daje sie na niedostepny/niewidoczny - u mnie na konnekcie dalej figuruje jako dostepny... wał.. :-) - pomaga disconnect, i pownowne polaczenie do tlenu.
odludeq
nie wyswietla zmian statusow opisowych kontaktow utlenionych..;) tzn ktos ma dostepny+opis i zmieni opis, to na liscie pozostaje stare info..
przydalaby sie mozliwosc zmiany opisu tylko w sieci tlen (kZmieniacz ustawia taki sam opis na wszystkich sieciach..) ;)
konrad
mi rowniez nie wyswietla zmiany opisow z dostepny na niedostepny :/
ps: kto jest tworca tej wtyczki ? smile.gif
case
QUOTE(konrad)
ps: kto jest tworca tej wtyczki ? smile.gif

w ustawianiach kazdej wtyczki jest komentarz...
konrad
Stamina ? Hao ?
case
QUOTE(konrad)
Stamina ? Hao ?

yep smile.gif
konrad
a jeszcze jedno smile.gif dlaczego jak ktos jest na zw, to jest na samym dole ? a nie w ukladzie alfabetycznym ?
skrin na dole

Załączniki

MiLKA
QUOTE(konrad)
a jeszcze jedno smile.gif dlaczego jak ktos jest na zw, to jest na samym dole ? a nie w ukladzie alfabetycznym ?
skrin na dole

to nie jest zaraz wracam, tylko 'Wroce pozniej' i tak tez statusy 'pol-online' sa sortowane
konrad
ale np. gg masz alfabetycznie a nie wg. statusu :?
czyli tak juz bedzie ? czy zostanie to w przyszlosci zmienione ?
kox
QUOTE(MiLKA)
to nie jest zaraz wracam, tylko 'Wroce pozniej' i tak tez statusy 'pol-online' sa sortowane
Moim zdaniem to powinno być zmienione. Jeśli chcesz kogoś znaleźć to szukasz alfabetycznie a nie w grupie 'zaraz wracam', jak nie ma, to w grupie 'wróce pozniej' a potem może jeszcze 'pogadam' albo 'nie przeszkadzać'. To of kors propozycja dla Hao.. tak na przyszłość kiedyś.
ShaQ
jeszcze jeden bug. pisze do kogos na tlenie co tez konnekta uzywa, to wiadomosci napisane przeze mnie sa tez odbierane przeze mnie...niby napisane przez kogos z kim gadam:D

shaq: (11:49)
jo
GAD: (11:49)
jo
shaq: (11:49)
wez zaznacz "wysylaj status"
GAD: (11:49)
wez zaznacz "wysylaj status"
shaq: (11:50)
j
GAD: (11:50)
j
shaq: (11:51)
jo
GAD: (11:51)
jo


mam nadzieje ze w miare jasno wyjasnilem o co chodzi ;d
ShaQ
ehh sorki niezauwazylem ze troche nizej juz ktos o tym bugu wspominal...
Sahasrara
Oj, czyli to jednak nie jest wina serwera gg... Pewnie jeden z was ma w miarę świeżą instalkę k.? Zdarzało mi się to właśnie z kolegą który dopiero zainstalował program, po jakimś czasie błąd po prostu zniknął.
Olórin
Mój profil jest z lipca 2003, a K z stycznia. Może jest w tym troche prawdy? bo mi się to nigdy nie zdażyło
lhs
dwuTleneK 0.1.2.0 dostępny - problem ze statusem Niedostępny/Ukryty - rozwiązany!!
odludeq
u jednej osoby mi dziala, u drugiej w ogole przestalo informowac o zmianach statusu...;) (widze dopiero po rozlaczeniu i ponownym polaczeniu) moze to wazne: druga osoba ma "-" i cyferki w loginie ;) bo tak to sie niczym szczegolnym nie roznia.
nadal nie widac zmian samego opisu statusu..;]

win98se
konrad
hm, a dlaczego czasami wyswietla np: xxx jest dostepny a czasami xxx jest dostepny "Dostepny" czy ktos to rowniez zauwazyl ??
Zakrn
Nie wiem dokładnie, ale to chyba sam tlen ustawia sobie takie domyślne statusy opisowe...
lhs
Oryginalny Tlen nie, ale np AQQ tak. Niektóre klienty Jabbera też tak mają.
konrad
a czy spotkaliscie sie moze z czyms takim:
dostepny > ok (dodatkowe "dostepny")
zw > ok
wroce pozniej > nie osiagalny, nie ma mnie (gora okienka rozm)
zajety > nie przeszkadzac
porozmawiajmy > pogadam, chetnie pogadam (gora okienka rozm)
^^ oryginalne stany z tlena, a te po > to stany konnekta :?
czy to jest moze zaporzyczone z jabbera ? czy bedzie to w jakis sposob skorygowane ?? :wink: :wink:
case
konrad, roznice chyba nie sa tak znaczne, "zajety" i "nie przeszkadzac" sprowadzaja sie do tego, ze nie masz czasu na gadanie, przeciwnie w przypadku "porozmawiajmy" i "pogadam"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.