Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Drobnostka :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
czaq
Hm, nie wiem czy cos przeoczylem, ale u mnie jak wybiore sobie opcje "Więcej" to pokazuje mi sie okienko zawsze jednego rozmiaru. Nawet kiedy sobie zmienie, program nie zapamietuje tych ustawien. Kiedy w kontakcie jest wpisanych wiecej danych niz sam nick i nr tel czy gg troche meczace jest zjezdzanie na dol za kazdym razem. Jezeli przoczylem ustawienia do tego to sorry, a jak wy tez tak macie to moze ktos cos z tym zrobi wink.gif
P.
Sija
u mnie jest ok
UNK
czaq ustaw rozmiar okna zresetuj K i zobacz czy rozmiar zostal zapisany, K dopiero przy poprawnym zamknieciu zapisuje rozmiar i pozycje wszystkich okien (chyb adobrze mowie tongue.gif)

PS. niepotrzebnie zakaldasz dwa tematy, lepeij jest napisac to w jednym nawet jesli nie tyczy sie tego co przed chwila bylo
Sija
QUOTE(UNK)
czaq ustaw rozmiar okna zresetuj K i zobacz czy rozmiar zostal zapisany, K dopiero przy poprawnym zamknieciu zapisuje rozmiar i pozycje wszystkich okien (chyb adobrze mowie tongue.gif)

PS. niepotrzebnie zakaldasz dwa tematy, lepeij jest napisac to w jednym nawet jesli nie tyczy sie tego co przed chwila bylo


nie, zapisuje od razu po zamknieciu okienka
UNK
aaa przerpaszam, nie zauwazylem, kiedys tak nie bylo tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.