Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kZmieniacz - status Niedostępny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lhs
Po zmianie statusu na Niedostępny na GG robi się Niewidoczny (poprawnie działa w Jabberze i w Tlenie).
Sija
u mnie jest ok, moze pomyliles ikonki? ;]

PS. nie zakladaj nowego tematu dla kazdej dupereli.
lhs
Uściślając - po wybraniu na kZmieniaczu statusu Niedostępny na GG pojawia się ten status, który jest ustawiony w opcji Konfiguracja / Użytkownik / GG / Status startowy. Nigdy nie ustawia na Niedostępny (trzeba zrobić to ręcznie, dodatkowo klikając ikonkę GG i wybierając Niedostępny). Dotyczy tylko GG, na Jabberze i Tlenie jest OK.

QUOTE(Sija)
PS. nie zakladaj nowego tematu dla kazdej dupereli.

ŻYCIE składa się z, jak to określiłeś, dupereli. I chyba do tego właśnie służy forum Bug'i - ??
Olórin
To bug wtyki GG :/ wysyłam jej zmien status na offline a ona traktuje to jak zerwanie połączenia :/ nie mam na to pomysłu sad.gif
lhs
Żeby nie było niedomówień - opcję Konfiguracja / Połączenie / Wznawiaj połączenia mam wyłączoną...
Sija
QUOTE(lhs)
[...]
QUOTE(Sija)
PS. nie zakladaj nowego tematu dla kazdej dupereli.

ŻYCIE składa się z, jak to określiłeś, dupereli. I chyba do tego właśnie służy forum Bug'i - ??


nie twierdze, ze nie, ale mozesz ulatwic ZYCIE innym i nie zakladac osobnego tematu dla kazdego malego buga - mozesz podpiac posta pod podobny temat
lhs
Sija - proponuję zakończyć tę dyskusję lub przenieść się na PW.
Sija
QUOTE(lhs)
Sija - proponuję zakończyć tę dyskusję lub przenieść się na PW.


jak dla mnie EOT :]
konrad
tak przy okazji, ktos ma podobna sytuacje ?
Olórin
mam juz na to patent smile.gif poczekajcie
konrad
czekamy mistrzu :]
mlodass
QUOTE(Olórin)
mam juz na to patent smile.gif poczekajcie


Jak ci idzie ? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.