Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Grupami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ciwir
Dodałem sobie grupę z kontaktami z Tlena ale potem ją skasowałem i kiegy ponownie uruchamiam Konnekta to ta grupa sięznów pojawia. No to ją jeszcze raz kasuję i restartuje Konnekta i ona znów się pojawia:(
Ma ktoś jakiś pomysł jak się tej grupy pozbyć

Ciwir
eubie
U mnie jest to samo, tylko ze ja zadnej grupy nie dodawalem ... dziwne.
case
synchronizacja ...nie dziala jeszcze chyba tak jak trzeba: poprubujcie rozne ustawienia [ja mam wylaczona]
eubie
QUOTE(case)
synchronizacja ...nie dziala jeszcze chyba tak jak trzeba: poprubujcie rozne ustawienia [ja mam wylaczona]


Nic to nie daje, jakbym synchronizacji nie ustawil, to grupa i tak sie pojawia sad.gif
Kiedys na poczatku dzialania kJabbera tez tak bylo.
undying
Hmm a nie masz w orginalnym kliencie Tlen ustawionych kontakow w grupach ? Musisz je wywalic (kontakty) na glowna grupe, wtedy 2-tlenek nie bedzie robil grupy przy polaczeniu z siecia tlen.
Flind
QUOTE(undying)
Hmm a nie masz w orginalnym kliencie Tlen ustawionych kontakow w grupach ? Musisz je wywalic (kontakty) na glowna grupe, wtedy 2-tlenek nie bedzie robil grupy przy polaczeniu z siecia tlen.


chyba nie o to chodzi by robbic jakies rzeczy w oryginalnym tlenie a potem uzywac konnekta.

jest jak narazie jeszcze nie do konca zgrana synchronzacja z serwerem, kiedys takie same problemy byly z jabberem.
jest to poprostu blad i trzeba poczekac na nowa wersje
domek
U mnie utworzylo grupe z tlena tylko za pierwszym razem. Teraz nie tworzy z kazdym polaczeniem z siecia.
undying
Flind to co dopiero powiesz o Jabberze tongue.gif
case
chyba mamy winowajce wink.gif -> !click!
hao
Przed usunięciem grupy trzeba przenieść z niej kontakty do "grupy" ogólnej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.