Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zaczynam sie niecierpliwic - z reszta pewnie nie tylko ja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cRoMo
Nie chce popedzac, ale coraz bardziej zaczynam tesknic za gg - brakuje mi mozliwosci wysylania sms'ow. Wciaz uzywam konnekta, aby testowac i zglaszac ew. bledy, ale troche denerwujace jest ciagle uruchamianie gg, aby wyslac sms'a. Zatem pytam: kiedy mniej-wiecej mozna sie spodziewac nowego konnkta ??? Hao, zrozum: niecierpliwosc to ludzka cecha biggrin.gif
Loud3R
poczytaj w komunikatach ...Niestety w nowej wersji nie bedzie sms jedynie ma byc mozliwosc wyslaniaprzez zdefiniowana dowolnie bramke na www.
A jesli chodzi o czas ... to jesli nowa wersja z sdk wyjdze w tym tygodniu to i tak Hao bedzie o niebo lepszy od teamu gaduli ktory trabi nie wiadomo o czym od 2 miesiecy a pokazuja tylko jakies screeny tongue.gif
Hao z nikad sie znalazl (tongue.gif) i na wejsciu zrobil sofcik ktory ma szanse na miano najlepszego wink.gif
hao
Dziękuję za wiarę... Ale wiecie, wyszła "Mafia" i nie mogłem się oprzeć... Ale spoko, już przeszedłem i zabieram się za pisanie laugh.gif

SDK jest już na prawdę prawie gotowe. Obiecuję że po wyjściu apdejtu PIERWSZĄ rzeczą za jaką się biorę będzie wtyczka do sms'ów. Potrzebuję w końcu napisać coś nowego, a takiej wtyczki do smsów jaką planuję to jeszcze nie widzieliście biggrin.gif
huh Konnekt jest spoko, nawet nazwa fajna biggrin.gif, ale od jakiegos czasu nie moge pobrac nowej wersji tongue.gif lol pomocy!

Tlen id: Sadyst4
GG: 902108
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.