Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kLan problem z ikonką na Tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KrzysieQ
U mnie wszystko działa OK, ale u osoby po drugiej stronie LAN'u po odebraniu wiadomości nie znika migocząca ikonka konnekta na trayu - cały czas mruga...
_menic_
No wlasnie jaj mam to samo....
Od dziś zacząłem uzywac k.Lan'a i strasznie mnie to denerwuje :/
co na to poradzic ??
niki
wywalcie z kolejki wiadomosci z Klana - powinno pomoc
_menic_
QUOTE(niki)
wywalcie z kolejki wiadomosci z Klana - powinno pomoc
tylko ghdzie to zrobic??
Aule
Historia->kiolejka->nieprzeczytane chyba
undying
QUOTE
U mnie wszystko działa OK, ale u osoby po drugiej stronie LAN'u po odebraniu wiadomości nie znika migocząca ikonka konnekta na trayu - cały czas mruga...


U mnie bylo to samo, kiedy rozmawialem z kumplem, ktory mial inna grupe robocza. Teraz jestesmy w tej samej i jest wszystko ok. Rozwiazanie niki'ego jest skuteczne co do mrugajacej ikonki.

-edit-

zauwazylem jeszcze, ze puki nie wylaczymy okienka i bedzie ono normalnie na pasku to rozmowa toczy sie bez problemu, gdy je zamkniemy i dostaniemy wiadomosc to ikonka miga w tray'u, klikam w nia, mam puste okienko klana... czasem po kilkunastu sekundach wiadomosc dotrze, czasem wogole nie dochodzi i czeka w kolejce (tak, w historia->kolejka->nie przeczytane - mozna zobaczyc co druga osoba napisala!)

Btw. wyzej troche sie pospieszylem z tymi grupami roboczymi bo teraz juz nawet w obrebie tej samej grupy sie krzaczy... (ale tylko gdy powiadamianie o wiadomosci jest z tray'a)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.