Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KOLEJNY DUŻY BUG !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
SlashBeast
jAK BO NACIŚNIĘCIU PRZYCISKU KONFIGUYRACJA SZYBKO UŻYJE SIĘ ROLKI NA MYSZY TZN ZANIM OKNO SIĘ POKAŻE TO PROGRAM ZAMYKA I WYAWA MI BŁĄD
domek
hehe, rzeczywiscie. Tylko ze u mnie zamyka program bez bledu.
piotr.ek
U mnie tez bezblednie zwija Konnekta wink.gif Swietny 'feature', haha... laugh.gif
odludeq
buuu.. a u mnie to nie dziala :( ;P
mefju
Bez przesady to nie jest aż taki DUŻY BUG, który wymaga krzyku na całe forum ;-) A tak na marginesie to musiałeś mieć niezły fart, że aqrat w tym momencie niechcący przejechałeś palcem po rolce... tongue.gif

PS proponuje dopracować ten bug żeby bardziej bezproblemowo zamykał Konnekta bo nie zawsze mu to wychodzi ;-)

Pozdro:
mefju
eubie
Nie wiem jak Wy to robicie, ale ja nim zdaze przejechac rolka, to okno konfiguracji juz jest otwarte laugh.gif
piotr.ek
QUOTE(eubie)
Nie wiem jak Wy to robicie, ale ja nim zdaze przejechac rolka, to okno konfiguracji juz jest otwarte  laugh.gif

c466/192mb/winxp biggrin.gif Przy wiekszej ilosci softu w tle zdarza sie nawet zaobserwowac stopniowe rysowanie okien, haha... Wtedy czlowiek ma czas na wszystko, a obracanie rolki to pikus wink.gif
SlashBeast
Jak nacciskasz to okno się pojawai odrazu, tak ale jak odrazu ruszysz rolką tuż po kliknięciu to BUG....
P3 734Mhz, 128MB Ram, Linux Slackware 9.2 + Emulator Wine + Środowisko API z Windows 2005 Longhorn

Ps. na Win 98 też tak się zachowuje.
Olórin
Nie powiesz że ci konnekt pod wine chodzi ?

btw, pójdzie to cudo na Auroxie / Mandrake ? bo nie chce mi się sciagac slacka ;p, jak nie pójdzie to tez na slacka namiary biggrin.gif
SlashBeast
Chodzi, Śmiga aż miło, a GG nie biggrin.gif
Wypas w kosmos
nie polecam wam WIn2005 ale środowisko API ma wprost Genialne ale niestwty zajmuje 900MB sad.gif a mój Slackware zajmuje z tym API ok 4GB.

I tak czekam na Konnekt'a w C
Olórin
Coś mi sie wydaje że zwolnie tą 7 gigową partycje :twisted: :twisted:
shoq
QUOTE(SlashBeast)
Chodzi, Śmiga aż miło, a GG nie  biggrin.gif
Wypas w kosmos


Pokaż screena, ciekawy jestem jak to wygląda...
hao
Mhm... widzę dobre wieście z wine'em smile.gif

QUOTE
I tak czekam na Konnekt'a w C

???

Bug do sprawdzenia...
SlashBeast
Mówisz i masz
Daje wam plik spakowany (GZIP/TAR), bo szybszy upload

Załączniki

Olórin
dobra, to ja poprosze namiary na tego wine biggrin.gif

ps. pójdzie to na auroxie/mandrake ? bo mi sie nie chce kilku plytek slacka sciągać ;p, ew. podaj namiary na slackware biggrin.gif
SlashBeast
http://www.winehq.com/site/download

Wine jest na
Red Hat
SuSE
Mandrake
Slackware
Debian
FreeBSD

Nie wyem czy na Aurax'ie odpali ale skoro na RedHacie działa to na Aurax na % też

PS. Po instalacji Wine, EXE odpalasz: Run> Wine Coś.exe zawsze na początku pisz WINE w KDE można powiązać EXE z Wine i odpalać jak na WInZgrozie 2x razy klikając


I Slack Ware to 2CD Instalacyjne i tylko tyle wystarczy pobrać.
Shadow Crime Team - www.sc-team.wz.cz
Aule
Hehe. Chyba Auroxie. Sam używałem MAndrake'a i Aurox'a własnie i z tego co wiem to wine jest w zestawie ;P
SlashBeast
Nie, Wine nie jest w "zestawie" może na innych CD z programami od Mandreku jest Wine ale i tak warto pobrać najnowszą wersje ze strony.
a pozatym środowiska API to napewno nie masz, Wine posiada swoje nie duże ale jest, jeżeli masz też Windowsa na dysku zainstalowanych to pamiętaj aby WINE pobrało z niego Środowisko API!!!!!!
Aule
Nie podniecaj sie. Mi nie chodziło o Mandrake'a tylko aurox'a, a o api nic nie pisałem tylo o wine samym, a zresztą wole winex'a.
Może źle uzyłem słowa "zestaw", ale chodziło mi że jest w dystrybucji. A że najnowsza wersja jest lepsza to chyba wszyscy wiedzą......
drivex
QUOTE(pz16)
Nie podniecaj sie. Mi nie chodziło o Mandrake'a tylko aurox'a, a o api nic nie pisałem tylo o wine samym, a zresztą wole winex'a.
Może źle uzyłem słowa \"zestaw\", ale chodziło mi że jest w dystrybucji. A że najnowsza wersja jest lepsza to chyba wszyscy wiedzą......


=] konnekt nawet na knoppixie i wine chodzil wiec nie wiem w czym problem
Aule
Ja wolę winex'a bo gierki niektóre chodzą smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.