Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wysyłaniem plików
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Przemekc1
Mam problem z wysyłaniem plików do użytkowników gg. Raz wysyłanie działa a raz nie. Mam windows 98

Często pojawia sie informacja o złym wysłaniu nagłówka(w statusie wysyłania pliku) lub WSAE: 0 Błąd odbierania!
drivex
QUOTE(Przemekc1)
Mam problem z wysyłaniem plików do użytkowników gg. Raz wysyłanie działa a raz nie. Mam windows 98

Często pojawia sie informacja o złym wysłaniu nagłówka(w statusie wysyłania pliku) lub            WSAE: 0      Błąd odbierania!


musisz byc dostepny i do osob ktore wysylasz tez musza byc dostepne... mozliwe ze rowniez masz cos zle poustawianego w ktransferze
Olórin
W roli ścisłości: ty możesz byc niewidoczny, ważne żęby ktransfer był włączony. Ale druga strona: może być niewidoczna/niedostępna(?) z włączonym ktransferem, ale musi mieć otwarty port/przekierowanie. Jeżeli druga strona jest za NAT'em albo innym firewallem to musi być dostępna (lub zaraz wracam), serwer GG nie przepuszcza próźb o połączenie zwrotne kiedy adresat jest niedostępny/niewidoczny
Przemekc1
Ta osoba jest dostepna co do przekierowania to się spytam. Ale dlaczego co jakiś czas się udaje?? Przecież skoro ma coś źle ustawione to powinno nie działać cały czas.
Ta osoba nie ma firewalla.
drivex
QUOTE(Przemekc1)
Ta osoba jest dostepna co do przekierowania to się spytam. Ale dlaczego co jakiś czas się udaje?? Przecież skoro ma coś źle ustawione to powinno nie działać cały czas.
Ta osoba nie ma firewalla.
moze Ty masz cos zle poustawiane w ktransferku ??? a Ty jestes za natem albo firewallem ?
Przemekc1
Nie jestem ani za natem ani nie mam firewalla.
Gregrin
Ja mam wlasnie problem ze jestem za NAT'em tak jak wiekszosc moich kumpli mogl by mi ktos dokladnie powiedziec jak skonfigurowac konekta zeby mozna bylo przesylac sobie pliki miedzy dwoma uzytkownikami za NAT'em ?? Bo szukalem na forum i nieznalazlem odpowiedzi na to nurtujace mnie pytanie.
Za pomoc z gory dzieki
Puma
QUOTE(Gregrin)
Ja mam wlasnie problem ze jestem za NAT'em tak jak wiekszosc moich kumpli mogl by mi ktos dokladnie powiedziec jak skonfigurowac konekta zeby mozna bylo przesylac sobie pliki miedzy dwoma uzytkownikami za NAT'em ?? Bo szukalem na forum i nieznalazlem odpowiedzi na to nurtujace mnie pytanie.
Za pomoc z gory dzieki


Jeżeli oboje jeście za NATem to niestety nie idzie, chyba że coś mnie ominęło i już można :wink:
Przemekc1
Zainstalowałem sobie XP-ka i nie ma żadnej róznicy. Często zrywa mi połączenie (nie chodzi o połączenie do sieci). A czasem moge wysyłać bezproblemowo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.