Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: POMÓŻCIE BŁAGAM NIGDZIE NIE CHCE WYSLAC SMS-A
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ALKAZAR
Mam problem wielki od dluzszego czasu po uaktualnieniu konnekta nie moge wysylac sm-ów na zadna bramke sieci. Na idee nie moge bo mi nsie wyskakuje token, na plusa nie moge bo zawsze pisze mi ze mam przekroczony limit ( jak on moze byc przekroczony juz od 3 miesciecy ??? ) na ere nie moge bo mi wyskakuje ze jestem "użytkownik nieautoryzowany" szukalem na forum o tym i czytalem ale nic z tego nie pomaga co mam wiec zrobic !!! przed uaktualnieniem konnekta wszystko dzialalo, nie mam teraz zamiaru wracac do poprzedniej wersji tym bardziej jak wychodza co jakis czas nowe. Prosze wszystkich forumowiczów o pomoc jestescie moja ostatnia nadzieja sad.gif
cougar
Na poczatek sprawdz czy masz wlaczona wtyczke sms.dll (narzedzia-wtyczki) :wink:

Jesli chodzi o Ere to wchodzisz, ustawiania - SMS - Era podstawowa, wpisujesz tam numer telefonu na ktory sie rejestrowales wczesniej na stronie Ery. Numer musi sie zaczynac od 48, potem wpisujesz haslo , dajesz zastosuj i ok :wink:

Reszta to bzdura nie wiem skad masz takie komunikaty, ja mam najnowsza wersje konnekta plus wszystkie beta wtyczki i chodzi laugh.gif

Pozdrawiam

Ps. aaaa i jeszcze jedno, jaki masz system operacyjny? Bo jesli windowsa 98 to zacznij od zmiany systemu, konnekt nie lubi 98, albo 98 nie lubi konnekta :roll:
Bora
Ja proponowałbył zacząć od zmiany tematu.
"POMÓŻCIE BŁAGAM" - jeszcze tylko brakuje SZYBKO. I czemu z wielkiej wszystko. Etykieta wymaga pisania normalnie czyli 1sze słowo zaczyna sie od dużej reszta z małej.
Flind
co do ciagle przekroczonego limitu na bramce to ewnie jestes w jakiejs sieci gdzie jest tylko jedno IP na x kompow i te wlasnie inne kompy wykorzystuja twoj limit smsow
kox
Kiedyś było tak, że token nie pokazywał się gdy nie było w katalogu z Konnektem katalogu temp. Nie wiem czy nadal ta zasada obowiązuje, ale sprawdź czy czasem nie wykasowałeś tego katalogu.
cRoMo
Poza tym Konnekt ma problemy z tokenami na systemie Windows 2000.
swistak
QUOTE(cRoMo)
Poza tym Konnekt ma problemy z tokenami na systemie Windows 2000.


Ja poradzilem sobie z tym wykupujac mBox Premium. Za 5,35 miesiecznie mam 100 SMSow + bardzo fajne konto e-mail.
ALKAZAR
Era juz mi dziala thx za wskazowki Plus tez zaczal dzialac ale na idee caly czas nie wyskakuje mi token, owszem jest on w katalogu konnekt\temp ale nie chce mi sie za kazdym razem przy wysylaniu sms-a wchodzic w ten katalog i z niego spisywac tokena, przeciez to ma byc ulatwienie wysylanie prez konnekta wiec powinno to dzialac tak jak dzialalo mi wczesniej...

Co do tematu pisanego z duzych liter i sformulowaniem POMÓŻCIE BŁAGAM to sory ale bylem w tej chwili bardzo podwqrwiony i zadzialalem impulsem biggrin.gif

Mam system Windows ME moze to jest problem ze nie wyskakuje mi token ???

Pozdrawiam i THX
drivex
QUOTE(swistak)
QUOTE(cRoMo)
Poza tym Konnekt ma problemy z tokenami na systemie Windows 2000.


Ja poradzilem sobie z tym wykupujac mBox Premium. Za 5,35 miesiecznie mam 100 SMSow + bardzo fajne konto e-mail.


a ja zrobilem tak ze porejestrowalem 3 numery ideii na mboxie czyli 90 smsow miesiecznie smile.gif a w konnekcie pokopiowalem skrypty od bramki mbox pozmienialem pare rzeczy i mam 3 konta mbox w k i sobie tylko przelaczam smile.gif))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.