Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja wtyczki: Przypominacz :P
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mlodass
Jesli ktorys z piszacych pluginy nie ma co robic to proponowal bym napsiac wtyczke w ktorej piszemy sobie jakas rzecz o ktorej godzinie ma nam cos przypomniec i co ile to powtarzac. Zrozumieliscie mnie ? Pewnie nie. Looknijcie na wtyzcke do tlena chyba jakis Przypominacz czy cus. To cos takiego jakby bylo.
case
k.Notes Milki ma w przyszlosci stac sie mini organizerem wink.gif, a na razie oferuje mozliwosc przypisywania notek kontaktom...
A nie daloby zrobic jeszcze takiego bajeru ze np odlicza czas do czegos podaje sie date i pisze sie np: nowy rok, a w opisie sie ustawia nowy rok za 50 h 20 min i np co minute sie zmienia opis np 50 h 19 min , 50 h 18 min itp itd
undying
hehehe :-D
drivex
QUOTE(arct!c)
A nie daloby zrobic jeszcze takiego bajeru ze np odlicza czas do czegos podaje sie date i pisze sie np: nowy rok, a w opisie sie ustawia nowy rok za 50 h 20 min i np co minute sie zmienia opis np 50 h 19 min , 50 h 18 min itp itd


naucz sie ceppa bedziesz sam sobie pisac wtyczki takie jakie tylko sobie wymazysz nawet beda odliczac dni do twojej smierci i sekundy nawet powaga !! ludzie konnekt to powazny program :/
bakerss
Czego wtyczka ciekawa, ja bym sobie ustawił ile zostało do mojich urodzin tylko na status bym tego nie ustawiał :]
piotr.ek
QUOTE(bakerss)
Czego wtyczka ciekawa, ja bym sobie ustawił ile zostało do mojich urodzin tylko na status bym tego nie ustawiał :]

No i chyba o to driverxowi chodzilo, gdy sie unosil z ta powaga wink.gif IMHO pomysl z wrzucaniem takich rzeczy do statusu opisowego jest co najmniej szczeniacki... Z kolei funkcje odliczania, terminarza itp. rzeczywiscie moglby miec K.Notes.
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(bakerss)
Czego wtyczka ciekawa, ja bym sobie ustawił ile zostało do mojich urodzin tylko na status bym tego nie ustawiał :]

No i chyba o to driverxowi chodzilo, gdy sie unosil z ta powaga wink.gif IMHO pomysl z wrzucaniem takich rzeczy do statusu opisowego jest co najmniej szczeniacki... Z kolei funkcje odliczania, terminarza itp. rzeczywiscie moglby miec K.Notes.


co wy ludzie macie z tym unoszeniem :> ja sie nie unosze tylko normalnie pisze bo moim zdaniem to jest glupota sa wazniejsze rzeczy do zrobienia np polepszenie co2 ... smile.gif ale jak komus sie nudzi czyt. Olorin ktory uwielbia pisac wtyki to se moze napisac czemu nie smile.gif))
piotr.ek
Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci - sa wazniejsze i zdecydowanie ciekawsze rzeczy do zrobienia smile.gif
Sija
IMHO jedno nie wyklucza drugiego, bo nie wydaje mi sie, zeby hao mial zamiar robic ta wtyke.
piotr.ek
QUOTE(Sija)
IMHO jedno nie wyklucza drugiego, bo nie wydaje mi sie, zeby hao mial zamiar robic ta wtyke.

Wtyka, jak wtyka, ale pomysl arct!ca nam tu krew w zylach zmrozil wink.gif
undying
QUOTE
Wtyka, jak wtyka, ale pomysl arct!ca nam tu krew w zylach zmrozil


Jep, ale pomysl mlodass'a jest bardzo ciekawy i warty rozpatrzenia :-)
piotr.ek
QUOTE(undying)
Jep, ale pomysl mlodass'a jest bardzo ciekawy i warty rozpatrzenia :-)

Pomysl ten juz nie raz pojawial sie w przeszlosci i tylez razy byl rozpatrywany tongue.gif
undying
QUOTE
Pomysl ten juz nie raz pojawial sie w przeszlosci i tylez razy byl rozpatrywany


No tak ale lista To.Do Konnekta jest dluga dluga :-] Poczekajmy wiec na rozwoj k.Notes :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.