Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brawa dla twórców Konnekt'a
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
timor
Chciałbym uroczyście podziękować Twórcom za trud i pracę włożoną w Konnekta, oraz za poświęcanie uwagi ludziom na forum. Jak na razie jesteście pierwszymi twórcami, którzy zareagowali na moje komuniakaty. W wielu innych programach wszelkie informacje i propozycje były zwyczajnie lekceważone. Natomiast tutaj jak zgłosiłem błąd to szybko zjawiła się poprawka. Zgłosiłem propozycje poprawienia funkcjonalności i została wprowadzona (chodzi o nowe funkcje w kIEview).

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w dalszej pracy i mam nadzieje, że moja wypowiedź zmotywuje Was do jeszcze większego zaangażowania. Co miejmy nadzieje zaowocuje w lepszym i doskonalszym Konnekcie :!:
drivex
QUOTE(timor)
Chciałbym uroczyście podziękować Twórcom za trud i pracę włożoną w Konnekta, oraz za poświęcanie uwagi ludziom na forum. Jak na razie jesteście pierwszymi twórcami, którzy zareagowali na moje komuniakaty. W wielu innych programach wszelkie informacje i propozycje były zwyczajnie lekceważone. Natomiast tutaj jak zgłosiłem błąd to szybko zjawiła się poprawka. Zgłosiłem propozycje poprawienia funkcjonalności i została wprowadzona (chodzi o nowe funkcje w kIEview).

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w dalszej pracy i mam nadzieje, że moja wypowiedź zmotywuje Was do jeszcze większego zaangażowania. Co miejmy nadzieje zaowocuje w lepszym i doskonalszym Konnekcie :!:




ja to powiem moze tak smile.gif byc moze te problemy i propozycje byly nagminie postowane przez userow i dlatego w koncu sie pojawily smile.gif ale nie koniecznie smile.gif)) jak chcesz podziekowac to jest na stronie glownej taki specjalny przycisk DONATE US smile.gif mozesz kliknac i wspomoc tworcow smile.gif))
timor
Jeśli tylko dorobie się porządnego stypendium (na razie mam tylko socjalne sad.gif ) to z pewnością coś Wam prześlę biggrin.gif
drivex
QUOTE(timor)
Jeśli tylko dorobie się porządnego stypendium (na razie mam tylko socjalne sad.gif ) to z pewnością coś Wam prześlę biggrin.gif


kazde wsparcie sie liczy chocby 5 ,10 zl smile.gif)) zawsze mozesz jeszcze raz ich wspomoc biggrin.gif
Flind
niech mnie ktoś strzez przed takimi ludzmi. gdyby kazdy uzywał SZUKAJ to bylo by o polowe mniej tematow, forum by bylo o wiele bardziej pr[zejzyste i polowa osob nie myslala by sobie ze to wlasnie dzieki jej uwadze zostaly wprowadzone jakies zmiany

drivex dobrze mowi. wsparcie to najlepsza podzieka jaka mozesz zaoferować smile.gif
Davka
To ja podziękuje Hao za ostatnią duża aktywność i szybkie poprawienie DwuTlenKa biggrin.gif

Teraz czekam jeszcze na możliwośc konferencji w Jabberze i Tlenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.