Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Propozycja] Zawsze na liście kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
drivex
Mam takie pytanie czy dalo by sie dodac gdzies do opcji kontaktu np do wiecej -checkboxa, po ktorym jakbysmy go nacisneli kontakt by zawsze byl na liscie bez wzglednie czy jest wlaczone filtrowanie czy tez nie... bo czasami np chce sobie cos napisac do konsoli XMLa jabberowego a on jest zawsze [jako kontakt] niedostepny gdy mam wlaczone filtrowanie i zeby sie do niego dostac musze wylaczac filtrowanie i dopiero do niego moge napisac a tak to by mozna sobie bylo nacisnac ze zawsze na liscie i juz by byl na "stale" czy to by byl dostepny/niedostepny/ukryty/ostatnio nie aktywny ... co wy na to ????
lhs
Popieram - z tego powodu zrezygnowałem z filtrowania... Można by też (o czym ktoś już wspominał) wprowadzić filtrowanie oddzielne dla każdej grupy...
case
...albo opcja:

[ ] Nie filtruj
drivex
QUOTE(case)
...albo opcja:

[ ] Nie filtruj


no i grejt smile.gif) Hao prosimy ta opcje jak najszybciej... [ jakies wsparcie moze poleci :] ]
case
QUOTE(drivex)
jakies wsparcie moze poleci :]

szantarz :twisted: :twisted: :twisted:
drivex
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
jakies wsparcie moze poleci :]

szantarz :twisted: :twisted: :twisted:


demokracja tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(drivex)
demokracja tongue.gif

Predzej korupcja biggrin.gif "Bedzie kasa, bedzie... ale zrob to, to i tamto, a najlepiej jeszcze to i to" wink.gif
drivex
temat ucichl a mi sie to cholernie by przydalo i pewnie nie tylko mnie.... Hao mozna na to liczyc ???
mlodass
taka opcja by byla mega świetna biggrin.gif
Aule
Taa. Ta opcja byłaby całkiem niezła, bo niektórzy cały czas siedzą na niewidocznym i ich nie widać.
Puma
QUOTE(pz16)
Taa. Ta opcja byłaby całkiem niezła, bo niektórzy cały czas siedzą na niewidocznym i ich nie widać.


Np. Moje znajome :wink:
Aule
:wink: Np. Hao :wink:
piotr.ek
Np. ja tongue.gif
Aule
No to sie przyznam że 80% czasu na konnekcie jestem na ukrytym tongue.gif
Olórin
Np. gosciu, mój kuzyn smile.gif

BTW, hao nie siedzi na niewidocznym (przynajmniej na jabberze)
drivex
QUOTE(Olórin)
Np. gosciu, mój kuzyn smile.gif

BTW, hao nie siedzi na niewidocznym (przynajmniej na jabberze)
nie gadac kto nie widoczny z listy bo ja zara cala rodzine wymienie :] tylko by sie przydalo zeby to w zycie weszlo smile.gif)) Hao ??? odezwiesz sie ?
_menic_
hm.
i jak bdzie z tym ficzerem wink.gif
A.. i przydałoby sie tez zrobic na odwrót. Tzn ze nawet jak ktos jest dostepny to zeby go nie pokazywac na liscie. Przydatne jest np. w przypadku RSS. bo mam dodane kilka nagłówkow i ciagle sa one dostepne i tylko przeszkadzaja na liscie.....
domek
Co do listy kontaktow to juz troche propozycji sie uzbieralo.

Ja slyszalem o:
- drzewku
- filtrowaniu oddzielnych grup (zakladaek)
- priorytetach dla sieci (kontaktow?)

no i ten przycisk 'nie filtruj'... (i jego odwrotnosc [ukryj?])

ja wymyslilem jeszcez jedna rzecz... milo by bylo gdyby dalo sie 'zadokowac' kontakty na liscie, tzn. daloby sie ustawic ze np dany kontakt zawsze jest na liscie pierwszy, drugi, itd. Bo chcialbym miec jeden z kontaktow smsowych na samej gorze listy tongue.gif
adas
A może zamiast części tych pomysłów wprowadzić priorytet wyświetlania kontaktów od 0 do 10?
0 - niewidoczny na liście wszystkich (tylko w swojej grupie)
1 - widoczny na samym dole listy
5 - normalnie - czyli be zmian
10 - zawsze na górze

a te pomiędzy po to aby sobie dostosować listę - kto wyżej a kto niżej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.