Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z 'dokowaniem' konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
cRoMo
Znalazlem bug'a odnosnie zachowania konnekta przy 'dokowaniu' do granic ekranu. Aby uzyskac blad nalezy: otworzyc okno (konnekt pojawia sie na ekranie - oczywiscie musi byc 'zadokowany'). Nastepnie odsuwamy go od granicy ekranu i zmieniamy rozmiar okna (tylko szerokosc, zmiana wysokosci nie uaktywnia bledu). Jesli teraz ponownie zadokujemy ono do granicy ekranu, konnekt wydluza sie na cala wysokosc (od gory do dolu). Dopiero ponowne odsuniecie i przysuniecie normalizuje okno konnekta.
hao
Nie jestem pewien, ale to chyba nie jest bug... Po przysunięciu do granicy powinien sie rozszerzyć na całą wysokość, bo na tym polega dokowanie... Więc albo Ciebie nie zrozumiałem, albo uznałeś za błąd normalne zachowanie programu smile.gif Jest do przełączenia w opcjach (interfejs - dokowanie)
cRoMo
Chyba rzeczywiscie zle zrozumialem pojecie dokowania (mnie sie wydawalo ze dokowanie to po prostu 'przyciagniecie" okna do granicy ekranu, a nie rozszerzenie po przyciagnieciu). Wylaczylem opcje i juz mnie nie drazni biggrin.gif
hao
Przyciąganie do z angielska Snap. Nie wiem jak to nazwać, ale też da się wyłączyć w opcjach biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.