Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.Olew - nie zapisuje do historii
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
_menic_
Jak w temacie. Nie zapisuje ignorowanej rozmowy do historri, pomimo wlączenia opcji zapisu :/
Olórin
Sprawdź w Historia -> usunięte -> ignorowani po cichu
_menic_
QUOTE(Olórin)
Sprawdź w Historia -> usunięte -> ignorowani po cichu
:oops:
Aule
k****** mać. Kiedy wy sie w końcu nauczycie....... To sie nazywa Olew.k, a nie jakiś k.Olew... :roll: Proszę o używanie poprawnej nazwy, bo mnie to dobija....
gilek
no tak masz rację... a hao dobrze mówił o "standaryzacji" nazw :roll:
drivex
QUOTE(gilek)
no tak masz rację... a hao dobrze mówił o \"standaryzacji\" nazw  :roll:


ja to mowilem ze ma byc k z przodu i reszta po ... tak to sie metlik i kociolek robi :| a jeszcze do tego pz zmieniles nazwe tej wtyki to sie nie dziw tera:)
Aule
Taaa. ALe ona przed zmianą to sie nazywała k.Olej, a nie k.Olew..... Jeszcze jakby ktoś napisał starą nazwe to by mnie to nie denerwowało, Xdrivie
drivex
QUOTE(pz16)
Taaa. ALe ona przed zmianą to sie nazywała k.Olej, a nie k.Olew..... Jeszcze jakby ktoś napisał starą nazwe to by mnie to nie denerwowało, Xdrivie


Wzor ogolny wtyk :

k[n]R

n- k lub K /k. lub K.
R- reszta kNazwy:)

i najlepiej to przypinijcie
MiLKA
QUOTE(drivex)
QUOTE(pz16)
Taaa. ALe ona przed zmianą to sie nazywała k.Olej, a nie k.Olew..... Jeszcze jakby ktoś napisał starą nazwe to by mnie to nie denerwowało, Xdrivie


Wzor ogolny wtyk :

k[n]R

n- k lub K /k. lub K.
R- reszta kNazwy:)

i najlepiej to przypinijcie

nie zgadzam sie..!!!!

bardzo nieliczne projekty wymuszaja nazewnictwo wedlug scisle ustalonych zasad i wydaje mi sie zlym posunieciem ustalanie jakiegos standardu w nazewnictwie. Popatrzmy na to z drugiej strony, malo ktora wtyczka ma w swojej nazwie k jako Konnekt, K.Notes to tak naprawde Khrone Notes (drugi czlon nazwy jest po angielsku - czyli znaczy notatki ;p). Z tego co pamietam nix takze k wstawia jako skrot od Kuba a nie od Konnekt (moge sie mylic ;p)

tak wiec reasumujac, wprowadzanie jakis standardow z kosmosu jest nie zbyt dobrym posunieciem
Aule
A według mnie wprowadzanie standardu przez kogoś kto sam nie pisz wtyczek to tez jest jakieś dziwne. Ale ogólnie to sie z tobą zgadzam MiLKA.
_menic_
A wg mnie to fajnie to wygląda k.Wtyczka.... tongue.gif
Aule
To zró wtyczke i ja nazwij k.Costam. Ja np lubie takie niejednorodne nazwy.
case
QUOTE(MiLKA)
K.Notes to tak naprawde Khrone Notes (drugi czlon nazwy jest po angielsku - czyli znaczy notatki

ja od zawsze tak ja nazywam smile.gif [Nołts] :wink:

ja z kolei jestem za dawaniem k na poczatku w nazwach wtyczek [daje to jakis pozadek w moim odczuciu], ale po pierwsze: robicie offtopic, a po drugie: hao jest przeciwny standaryzacji, czyli tym samym mozna zaprzestac rozwazan na ten tamat smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.