Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ruch na forum...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Forum zaczyna powoli przeżywać niezłe oblężenie i z oczywistych powodów nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich nowych postów. Żeby dalej móc zbierać pomysły/problemy do Todo na później dwie prośby:

1) Odpowiednie, konkretne i jednoznacznie wskazujące problem, lub jego dziedzinę tytułowanie wątków
2) Wątki o istotnych błędach, jeżeli się w nich nie wypowiem, proszę osoby "naznaczone" jako Konnekted people podsyłać mi na PM / Jabbera / Kontakt / whatever ...
eubie
Pomysl dobry, chociaz wolalbym zeby powstal taki "koncik" do ktorego ludzie mogli by zglaszac powazne bledy, a Ty moglbys spokojnie je przegladac nie muszac zaglebiac sie w zakamarki forum.
Aule
laugh.gif Że sie tak spytam, jak oni zostali naznaczeni i ilu zostało naznaczonych? Bo narazie 2 osoby zauważyłem nowonaznaczone Olórina i MiLKĘ.
case
QUOTE(pz16)
laugh.gif Że sie tak spytam, jak oni zostali naznaczeni i ilu zostało naznaczonych? Bo narazie 2 osoby zauważyłem nowonaznaczone Olórina i MiLKĘ.

...Sad, nix, Piopawlu i wielu innych, a to wszystko za "zaslugi" biggrin.gif
hao
Oni dobrze wiedzą smile.gif
Aule
Chyba oni wcześniej byli, a nix nie był moderatorem może? Bo to by znaczyło dla niego degradacje.
Sija
QUOTE(pz16)
Chyba oni wcześniej byli, a nix nie był moderatorem może? Bo to by znaczyło dla niego degradacje.


jaka degradacje??? chyba pomyliles forum z wojskiem; podejzewam, ze nikt nie robi tu niczego, zeby zyskac "przywilej" posiadania podpisu "konnektead people"...
Aule
Heh. I ty Sija przeciwko mnie. Olórin juz jakoś dziwnie gada(coś w stylu "grzeczny pz","posłuszny pz"). a bycie moderem to jest przywilej i zmiana modera na co innego to jest degradacja. Ja np jestem w grupie kPlugins, która nie wiem co mi daje......
case
"konekted pipyl" na pewno maja cos do powiedzenia na temat K... jak tak to odbieram, ale mozna sie tez tym jarac, czemu nie 8)
piotr.ek
O ludzie, nie robmy przedszkola tongue.gif
Aule
:wink: Mama ja chce nowy stat :wink:
LooZ^
hao : Oblezenie mowisz? Ja juz nie wiem co mam czytac tongue.gif Wchodze codziennie na forum i mimo to codziennie mam paredziesiat watkow do czytania... Juz przestalem nawet probowac to czytac smile.gif
Aule
Heh. Dlatego ja wchodze pare razy na dzień.
Olórin
QUOTE(pz16)
Heh. I ty Sija przeciwko mnie. Olórin juz jakoś dziwnie gada(coś w stylu \"grzeczny pz\",\"posłuszny pz\").
Co na priv'ie to na priv'ie. Co na forum to na forum! Zresztą wypowiedzi wyrwane z wątku mogą znaczyć co innego niż w kontekscie, ale to juz nie temat na ten wątek....
drivex
to moze powiedzcie co trzeba zrobic zeby byc konnekted people: >>>
MiLKA
to, ze nix ma podane Konnekted People nie oznacza, ze nie jest moderatorem. To jest tylko ranga, tak jak jest na poczatku "Cicho ciemni".... troszke dalej jest "Zaawansowani"... Grupa KPlugins team narazie nic nie daje, bo strona jest jeszcze w czasie produkcji - tak wiem, miala byc jakis czas temu, ale jakos nie ma i napewno przez najblizszych kilka dni nie bede robil
lucjusz
QUOTE(drivex)
to moze powiedzcie co trzeba zrobic zeby byc konnekted people: >>>

Pisac wtyczki albo dzialac dla rozwoju Konnekta w inny sposob... no i nie zadawac glupich pytan wink.gif
case
QUOTE(lucjusz)
QUOTE(drivex)
to moze powiedzcie co trzeba zrobic zeby byc konnekted people: >>>

[...] nie zadawac glupich pytan wink.gif

hah, to chyba glowny wyznacznik :wink:
drivex
QUOTE(case)
QUOTE(lucjusz)
QUOTE(drivex)
to moze powiedzcie co trzeba zrobic zeby byc konnekted people: >>>

[...] nie zadawac glupich pytan wink.gif

hah, to chyba glowny wyznacznik :wink:


tak myslalem smile.gif ale z jednej strony ktos kto by przelal 100zl na konto Hao nie musialby byc tam jakims specjalnym programista, ba moglby nawet zadawac glupie pytania biggrin.gif no coz pieniadz rzadzi swiatem :] a chciwosc ludzmi :] :twisted: :twisted:
MiLKA
ot> a slyszales o takiej akcji anty-lapowkarskiej ;p ;p ;p ;p ;p
drivex
QUOTE(MiLKA)
ot> a slyszales o takiej akcji anty-lapowkarskiej ;p ;p ;p ;p ;p
ale jak mi powiesz MiLKA ze nie mam racji to udusze :] 8) .... nie uwierze ze na taki "gest" hao by nie zareagowal :twisted: :twisted: tongue.gif
MiLKA
drivex no to sie przekonajmy, przelej stowke i obserwuj swoja range, napewno obydwaj, ty i hao sie ucieszycie ;p
piotr.ek
QUOTE(drivex)
.... nie uwierze ze na taki \"gest\" hao by nie zareagowal  :twisted:  :twisted:  tongue.gif

Uscisk dloni prezesa i wracaj do szeregu laugh.gif Na ordery trzeba zapracowac, hehe...
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(drivex)
.... nie uwierze ze na taki \"gest\" hao by nie zareagowal  :twisted:  :twisted:  tongue.gif

Uscisk dloni prezesa i wracaj do szeregu laugh.gif Na ordery trzeba zapracowac, hehe...

buehehehehe biggrin.gif dobre dobre .... :] musze miec na papierq ze wybije sie poza biggrin.gif ja bede " $ konnekted people by $ "
piotr.ek
QUOTE(drivex)
buehehehehe biggrin.gif dobre dobre .... :] musze miec na papierq ze wybije sie poza biggrin.gif ja bede \" $ konnekted people by $ \"

Z kolei jak przestaniesz placic, to bedziesz "diskonnekted" tongue.gif
arkadyjczyk
A może zróbcie jakieś zamknięte forum, tylko dla Konnekted, gdzie będziecie wrzucać albo ważne informacje dla siebie znalezione na forum (błedy, ciekawe propozycje itp.) albo linki do tematów. Wtedy hao mógłby zaglądać tylko tam i miałby streszczenie tego co jest istotne dla konnekta, a jakby znalazł czas to mógłby sobie wtedy poczytać całość w ramach rozrywki. Chyba coś takiego było na php.pl, takie forum dla dev.
Aule
A skąd wiesz, że takie cos nie istnieje? Jakby było to napewno ukryte. A zresztą wszystkie te osoby na 100% mają kontakt z Hao przez gg/jabbera.
MiLKA
QUOTE(pz16)
A skąd wiesz, że takie cos nie istnieje? Jakby było to napewno ukryte. A zresztą wszystkie te osoby na 100% mają kontakt z Hao przez gg/jabbera.

hehe, "tajne" forum to jest "Do usunięcia" ;p;p;p;p;p;p;p
Aule
:wink: Tajne? Chodziło mi o ukryte. A kontakt z Hao skoro ja mam to i wy tez go macie.
piotr.ek
QUOTE(arkadyjczyk)
A może zróbcie jakieś zamknięte forum, tylko dla Konnekted, gdzie będziecie wrzucać albo ważne informacje dla siebie znalezione na forum (błedy, ciekawe propozycje itp.) albo linki do tematów. Wtedy hao mógłby zaglądać tylko tam i miałby streszczenie tego co jest istotne dla konnekta, a jakby znalazł czas to mógłby sobie wtedy poczytać całość w ramach rozrywki. Chyba coś takiego było na php.pl, takie forum dla dev.

...no i musielibysmy bezgranicznie ufac 'polaczonym', ktorzy to mieliby prawo do decydowania o tym, co wazne, a co nie. Mi sie ten pomysl zdecydowanie nie podoba.
kox
QUOTE(pz16)
a bycie moderem to jest przywilej
Bycie moderem to przede wszystkim obowiązki. Ja to nie chciałbym nim być nawet gdyby mi płacili biggrin.gif
Aule
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(arkadyjczyk)
A może zróbcie jakieś zamknięte forum, tylko dla Konnekted, gdzie będziecie wrzucać albo ważne informacje dla siebie znalezione na forum (błedy, ciekawe propozycje itp.) albo linki do tematów. Wtedy hao mógłby zaglądać tylko tam i miałby streszczenie tego co jest istotne dla konnekta, a jakby znalazł czas to mógłby sobie wtedy poczytać całość w ramach rozrywki. Chyba coś takiego było na php.pl, takie forum dla dev.

...no i musielibysmy bezgranicznie ufac 'polaczonym', ktorzy to mieliby prawo do decydowania o tym, co wazne, a co nie. Mi sie ten pomysl zdecydowanie nie podoba.

mi też nie za bardzo. Wtedy k straciłby jeden ze swoich atutów. Wtedy rozwój byłby tylko w ich rękach (no i Hao oczywiście).
arkadyjczyk
A nie zauważyliście, że i tak to "oni" decydują co i kiedy wyjdzie. Fakt, że po naszych sugestiach i propozycjach (czasami), ale to i tak "oni" piszą wtyczki i "będą jak będą" w dodatku "takie a nie inne". Ja proponuję tylko jak ułatwić życie hao, niech on pisze tego Konnekta, a nie marnuje czas na czytanie forum, gdzie na połowę tematów to jest jedna odpowiedź - "szukaj". Na takie to możemy odpowiadać sami, bo my wtyczek nie piszemy, a jak już bedziemy pisać, to po jakimś czasie pewnie też będziemy "podłączeni".
Aule
Te, mów za siebie :wink: . Może moje nie są najwyższych lotów wtyki, ale ja też pisze wtyki, więc samo ich pisanie to nie jest wyznacznik. Tu musi chodzieć o co innego, ale o co???
drivex
QUOTE(pz16)
Te, mów za siebie :wink: . Może moje nie są najwyższych lotów wtyki, ale ja też pisze wtyki, więc samo ich pisanie to nie jest wyznacznik. Tu musi chodzieć o co innego, ale o co???


moze jakies "blizsze kontakty" :> :twisted: :twisted: :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.