Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy z odswiezaniem histori i nie tylko
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
k!dman
Ostatnio chcialem usunac pare rzeczy z histori i natknalem sie na pare bledow.
1. jak usune wiadomosc, to konnekt tego nie odswieza, trzeba zrobic to recznie
2. jezeli usune wszystkie rozmowy z danego kontaktu to on nadal jest w historii (moze K powinien sam usuwac osobe jak nei ma w niej zadnej rozmowy
3. czasem jak usune rozmowe, albo osobe to nie moge przeczytac innej rozmowy (bez zamkniecia i wlaczenia znowu archiwum)
edit:
dzieje sie tak, jezeli usune osobe razem z jej rozmowami
to na razie tyle chyba:)
domek
To ja dodam coś do siebie:
Dlaczego jest tak ze wysylajac SMS do osoby ktora posiada nr GG (na liscie np. Marek) to w histori w zakladce SMS mamy pozycje Marek, a wysylajac do kontaktu bez sieci, mimo ze ma on nazwe na liscie kontaktów, w historii pokazuje sie numer ?

edit: zapomnialem dodac, że co za tym idzie, klikając na kontakt (bez sieci, czyli smsowy) i wybierając historie nie przechodzi automatycznie do wiadomości wyslanych do tego kontaktu.
k!dman
...i jeszcze jeden blad.
sytuacja jest taka: rozmawiam z kims, kogo nie mam na liscie, potem dodaje go do listy jako nazwa1, gagam gadam gadam, potem zmieniam na nazwa2 i dalej gadam
pod nazwa2 mam wszystko to co bylo mowione gdy kontakt mial nazwe "nazwa2", natomiast wszystkie rozmowy, ktore sie odbyly gdy bylo na "nazwa1" sa zapisane pod numerkiem tej osoby (bez nicku)
--
wiem, namieszalem, ale mam nadzieje, ze mniej-wiecej wiadomo o co chodzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.