Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze sciągnięciem programu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Morel
jestem nowym użytkownikiem programu, ale zanic nie moge go sciagnac, wyskakuje ciagle monit o podanie hasla, wiec je podaje, ale to nie skutkuje...
hao
Czy na pewno podajesz login i hasło podane podczas rejestracji na stronie (osobne od forum!) poprawnie (liczy się wielkość liter w OBU przypadkach)???
Sprawdziłem, w bazie użytkowników i bazie haseł wszystko w porządku, w obu miejscach jesteś... Hasła ci nie przypomnę bo jest zahaszowane ...
Hao.. najlepiej zrezygnowac z tego hasla i wogole logowania wink.gif Konnekt przez to traci na wartosci.. 8)
hao
Niestety nie ma takiej możliwości... To wersja Beta, a żeby beta-testing przynosił jakieś efekty musi być przynajmniej w miarę zorganizowany. Doskonałym sposobem zorganizowania projektu są właśnie loginy. Chyba nie jest to takie uciążliwe?
no niby nie logujemy sie codziennie ale to jest dno to logowanie wink.gif
cRoMo
Ale to dla dobra nas wszystkich - uzytkownikow Konnekta
mhh tak albo to tylko dodatkowy bajer
hao
Wiesz mi, że to nie bajer... Gdyby nie system beta (czyli WŁAŚNIE rozróżnianie użytkowników po loginie) wiele rzeczy pozostałoby nie wykrytych... Wieeeele...
no nie wiem :idea: jesli ktos zobaczy jakiegos bug'a to napisze lub nie tongue.gif przy pierwszym uruchomienu program moglby nadawac jakis numer na Twojej stronie albo wybrany login to by bylo lepsze..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.