Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BUG !!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Kondi
We wlasciwosciach kontaktow mam zapisane adresy email i wysylam je na server; przy pobieraniu ponownym emaile ze wszystkich kontaktow znikaja (tak jak by nazwa inputbox-a miala byla niepoprawna i server gg jej nie rozpoznaje i tym samym nie zapamietuje zawartosci) - email kasuje sie z obydwu pol: email glowny i dodatkowy.

TROCHE SIE ZDENERWOWALEM BO SIEDZIALEM 1,5 GODZINY ZEBY SOBIE ALL ADRESY EMAIL WPISAC - A TU TAKI ZONK !!!

dodam ze mam najnowsza wersje konekta
Kondi
CHLOPAKI UWAZAJACIE !!! BO PATENT Z EXPORTEM DO PLIKU ROBI TO SAMO !!! I STRACICIE MAILE DO ZNAJOMYCH
case
polecam exPiMP...
Kondi
mam tak ową włączona caly czas ...
Aule
To wyeksportuj kontakty do pliku.....
Sija
QUOTE(Kondi)
We wlasciwosciach kontaktow mam zapisane adresy email i wysylam je na server; przy pobieraniu ponownym emaile ze wszystkich kontaktow znikaja (tak jak by nazwa inputbox-a miala byla niepoprawna i server gg jej nie rozpoznaje i tym samym nie zapamietuje zawartosci) - email kasuje sie z obydwu pol: email glowny i dodatkowy.

TROCHE SIE ZDENERWOWALEM BO SIEDZIALEM 1,5 GODZINY ZEBY SOBIE ALL ADRESY EMAIL WPISAC - A TU TAKI ZONK !!!

dodam ze mam najnowsza wersje konekta


export kontaktow poprzez [GG -> Exportuj liste] zapisuje tylko pola: UID, Imie, Nazwisko, Nick i Tel. kom.

a wtyczki exPIMP nie wystarczy miec wlaczonej, trzeba jeszcze kontakty przez nia wyexportowac recznie.
Kondi
ok dzieki !!! i sorry, ale nie wiedzialem ze gg nie transportuje adresow email
kox
Odgrzebałem to bo okazuje się, że eksport przestał działać.
Z dokumentacji libgadu wynika, że eksport powinien być w formacie:
CODE
imie;nazwisko;pseudo;wyswietlane;telefon;grupa;uin;adres@email;0;;0;
Konnekt generuje tylko:
CODE
imie;nazwisko;pseudo;wyswietlane;telefon;grupa;uin

Każdy eksport kontaktów na serwer zgłasza mi, że wykonał się poprawnie. Niestety tego co wyeksportował nie da się zaimportować. Kontakty wyeksportowane w prawidłowym formacie (programem Kadu) Konnekt importuje bez problemu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.