Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kiedy skok do 0.7 ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mlodass
Tak z ciekawosci pytam kiedy będzie skok do wersji 0.7. Odrazu na wstepie mowie ze jesli byl taki temat to go wywalcie albo zablokujcie albo co tam chcecie. Nie wiem czy mi sie dobrze wydaje ale chyba przeskoczycie do 0.7 jak bedzie juz wpelni kompletny Tlen i Jabber. Dobrze godom ? tongue.gif
Aule
Taki temat był. Może nie dosłownie taki sam ale bardzo podobny.
Davka
A czy cyferki są tak ważne ?
mlodass
QUOTE(Davka)
A czy cyferki są tak ważne ?


Nie, nie sa wazne. Tak sie pytam z ciekawosci kiedy bedzie.
Kris
Dlamnie taak i dlatego czekam na 0 7 i przesiade siee z tlena tongue.gif
gilek
QUOTE(Kris)
Dlamnie taak i dlatego czekam na 0 7 i przesiade siee z tlena tongue.gif

jednak widze że numerki mają dla Was jakieś znaczenie... :]
lhs
QUOTE(Kris)
czekam na 0 7 i przesiade siee z tlena

Tlen już jest. Nie możesz JUŻ się przesiąść??
Kris
niee wiem po co siee odzywasz jaak niee rozumiesz pytan ?, jade teraz na tlenie jaak bedzie 07 przepisane jadro to skocze na niaa i finito
lhs
QUOTE(Kris)
niee wiem po co siee odzywasz jaak niee rozumiesz pytan ?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Olórin
Moja opinia: teraz lepiej rozwijac kjabbera i dwutlenki, zamiast nową wersję K.
Kris
a moja opinia dobre jadro a pozniej bawic siee w dotaki niee wszystko piekne co ladnie swieci
Olórin
QUOTE(Kris)
a moja opinia dobre jadro a pozniej bawic siee w dotaki niee wszystko piekne co ladnie swieci

W zasadzie masz rację, ale w obencym stanie, załóżmy ze zaczyna sie przerabianie K do 0.7: mamy nie dokończoną wtyczke kJabber i dwuTlenek, a zanim K 0.7 zacznie działać, i zostaną dostosowane do niego wtyczki (i rozwinięte do wersji "1.0") minie bardzo dużo czasu....o 0.7 mówiło się już we wrześniu, a z tego co wiem to bliżej do początku prac niz ich końca

ps. mam nadzieje że jasno to opisałem wink.gif
bakerss
Jak Hao pisał miały wyjść 1-2 wersje w skoku do 0.7 wyszło juz k. 4 ;] Ale teraz bedzie pewnie, tradycyjnie, wydanie paczki .111 z dwutlenkiem i przerwa i potem bedzie już 0.7 ;] Tak myśle ;]
iSiEk
Ja osobiście czekam na 0.7 bo obiecane sa opisy pod kontaktami, jest to jedyna rzecz której mi w K brakuje. :roll: Dziekuje za uwage laugh.gif
Kris
wiec niie jestem saam tongue.gifbiggrin.gif
shoq
QUOTE(iSiEk)
Ja osobiście czekam na 0.7 bo obiecane sa opisy pod kontaktami, jest to jedyna rzecz której mi w K brakuje.  :roll:  Dziekuje za uwage  laugh.gif


No opisy pod kontaktami potrzebne są... ;>
case
QUOTE(Kris)
wiec niie jestem saam tongue.gifbiggrin.gif

to chyba najczesciej pojawiajaca sie propozycja :twisted:
MiLKA
QUOTE(case)
QUOTE(Kris)
wiec niie jestem saam tongue.gifbiggrin.gif

to chyba najczesciej pojawiajaca sie propozycja :twisted:

no i nir tylko na forum, srednio co tydzien pytaja mnie sie koledzy (byli uzytkownicy GG, ktorzy jak wpadli do mnie i zobaczyli jak K wyglada przesiedli sie) kiedy (albo czy juz jest) beda opisy pod kontaktami wink.gif, co prawda negatywne odpowiedzi nie powoduja tego ze odchodza od konnekta, jedynie sa troszke zawiedzeni, ze taki super komunikator i nie ma tego... Osobiscie bardziej niz opisy pod kontaktami wolalbym drzewko i metakontakty ;p
Olórin
QUOTE(MiLKA)
Osobiscie bardziej niz opisy pod kontaktami wolalbym drzewko i metakontakty ;p

Podpisuje sie pod tym rękami i nogami!!!
case
QUOTE(Olórin)
QUOTE(MiLKA)
Osobiscie bardziej niz opisy pod kontaktami wolalbym drzewko i metakontakty ;p

Podpisuje sie pod tym rękami i nogami!!!

hehe, najlepsza perspektywa to wszystkie 3 opcje :twisted: [z tym, ze dla mnie metakontakty nie sa jakies wazne]
lucjusz
Wg mnie wiecej osob skorzysta z opisow na liscie niz metakontaktow bo wiele osob uzywa Konnekta wylacznie jako klienkta sieci gg i im metakontakty na niewiele sie zdadza. Ale zarowno jedno jak i drugie wymaga przebudowy listy kontaktow wiec pewnie jest szansa ze obie opcje wyjda jednoczesnie smile.gif
mefju
A ja jestem przeciwnego zdania.
Metakontakty są dla mnie o niebo ważniejsze niż jakieś tam opisy statusów... coprawda gdyby takie się pojawiły to nimi nie wzgardzę, ale mentakontakty są IMHO bardziej użyteczne - w moim przypadku ułatwiłyby w znaczym stopniu porusznie się po liście znajomków... smile.gif A opisy to jedynie wfekt wizualny i ew. informacyjny, i w dodatku nie dla użytkownika tylko jego znajomych ;-)

Pozdrawiam:
mefju
zenq
QUOTE(Olórin)
QUOTE(MiLKA)
Osobiscie bardziej niz opisy pod kontaktami wolalbym drzewko i metakontakty ;p

Podpisuje sie pod tym rękami i nogami!!!

ja tez bym wolal metakontakty... opisow pod kontaktami nawet w gg nie uzywalem (LudziePiszacyOpisyBezSpacji i sie nie miescilo...) mi nawet przypadly do gustu opisy w dymkach, choc czasami sie zle potrafia zeskalowac i wraz sie nie miesci :[

btw. da sie w konnekcie ustawic zeby jak zrobie szerokie okno to kontakty ukladaly sie w 2-3 kolumny? a nie tylko jedna i wszytskie kontakty pod soba?
...sorka za OT
MiLKA
QUOTE(zenq)
btw. da sie w konnekcie ustawic zeby jak zrobie szerokie okno to kontakty ukladaly sie w 2-3 kolumny? a nie tylko jedna i wszytskie kontakty pod soba?
...sorka za OT

odpowiedz w faq
Kris
biggrin.gif chyba siee niee doczekamy 7 biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.