Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z [B] [i] [u] [colors]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pamo
Po ostatniej aktualizacji .110 pojawił się problem z nowym przyciskami w oknie rozmowy - pogrubienie, pochylenie, podkreslenie i kolory... otoz przy kazdym restarcie konnekta przyciski te ustawiaja sie nie tak, jak je ustawilem poprzednim razem... tzn. usuwam opisy tekstowe i przesuwam je w lewa czesc belki - po prawej stronie mam przyciski standaardowe + przyciski do sterowania winampa. Wlaczam sobie "Blokowanie" i wszystko jest ok, ale po restarcie znowu sie wszystko sypie i brzydko wyglada.... czy moze to jakos zapisac ? Poza tym dla kazdego kontaktu te ustawienia bym musial robic osobno...
bakerss
Spróbuj zmienić a potem wejść w opcje-> zmień coś-> zastosuj -> ok
potem mozesz tą zmiane odznaczyć mi to pomaga czasami tongue.gif
case
ja mam ustawione w 2 belkach i nic sie nie przesuwa :wink: :twisted:
gilek
miałem dokładnie taki sam problem... w dodatku przyciski "zjeżdżały" nawet podczas rozmowy... ale rozwiązałem go przez przerzucenie ikonek formatowania piętro wyżej smile.gif
pamo
Dobrze - jakies wyjscie jest juz - mam w dwoch pietrach - ale nie do konca o to mi chodzilo - wolalbym to miec w jednym rzedzie... jesli ktos znajdzie sposob na poprawienie tego bledu to niech napisze ;) heh
case
poprawic moga tylko wtyczkowcy w nowych wersjach pluginow :roll:
Aule
A dokładniej Nix.... :roll:
MiLKA
QUOTE(pz16)
A dokładniej Nix.... :roll:

blad z paskiem narzedziowym w oknie rozmowy jest w UI.dll ktorym zajmuje sie jak wiadomo hao.
Aule
No mi chodziło o sam toolbar z ikonkami, a nie o cały pasek narzędziowy.
MiLKA
QUOTE(pz16)
No mi chodziło o sam toolbar z ikonkami, a nie o cały pasek narzędziowy.

mi o to wlasnie chodzilo, obsluga toolbara przez wtyczki sprowadza sie tylko do dodania i obslugi przycyiskow. Blad jest w calym tym pasku, co jest bezposrednio powiazane z blednym dzialaniem pojedynczego toolbara
Olórin
Milka - dokładnie, ja też tak miałem, i jedyny sposób jaki mi problem rozwiazał to: odpalić K (musi byc swiezo wlaczony), otworzyć 1 okno rozmowy, ustawić sobie toolbary jak trzeba, zamknąć K. Powinno sie dobrze zapisać biggrin.gif
pamo
Rzeczywiście taka zmiana "na szybko" zadziałała ]
nix
nic nie poradze na problemy o ktorych piszecie... to sprawa UI - tam sa wciaz z tym problemy i bledy... trzeba czekac az hao to wreszcie poprawi wink.gif
hao
Ustawienia toolbarów zapisywane są przy "niszczeniu" okna rozmowy. Jeżeli macie włączone zapamiętywanie zawartości okna (okna nie są niszczone, a tylko chowane), trzeba wymusić jego "zniszczenie" trzymając [shift] podczas zamykania ... Pamiętajcie, że K zachowa ustawienia ostatniego zamykanego okienka ... Najlepiej więc właśnie uruchomić, ustawić w jednym oknie i zrestartować program... Efekt murowany
nix
skoro juz mowa o tym toolbar to pytanie do Hao... czy moglbys zrobic tak zeby mozna bylo podpiac wlasne menu do przycisku na toolbar... (lacznie z obsluga chevrona)? chodzi mi dokladnie o menu kolorow i emotikon - zeby w chevronie pokazywalo sie prawidlowo... no i zeby przycisk na toolbar prawidlowo reagowal na nacisniecie... - nie tracil stanu nacisniecia jak wybierze sie wlasne menu... chyba troche niezrozumiale napisalem ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi... smile.gif
Aule
:wink: Hehe. Skoro już mowa o dodawaniu nowych rzeczy. Hao mógłbyś zrobić taki bajer, żeby mozna było do kontrolki ACTT_IMAGE przypisać obrazek z netu i jakieś wymuszanie rozmiaru?
Olórin
QUOTE(pz16)
:wink: Hehe. Skoro już mowa o dodawaniu nowych rzeczy. Hao mógłbyś zrobić taki bajer, żeby mozna było do kontrolki ACTT_IMAGE przypisać obrazek z netu i jakieś wymuszanie rozmiaru?


Ja nie wiem jak to mialo by sciagac tongue.gif do jakiegos cache ? czy jak? mi się to nie widzi
Aule
No może przesadziłem, ale wymuszanie rozmiaru to mozna zrobić. A co do obrazków to niech mi to Hao powie, bo nie wiem czemu udawał, że pytania nie było.
pamo
Robiłem wszystko to, co napisaliście powyżej, zabijałem okienka, wyłączałem Konnekta zanim zdążył się do gg zalogować nawet i dalej ten toolbar ucieka gdzieś albo się chowa sam od siebie po zamknięciu okienka i ponownym włączeniu go. Ale już jakoś się przyzwyczaiłem...

...a może opcja dodawania i usuwania przycisków mogłaby siętutaj znależć - coś takiego jak w przeglądarka intenetowych - można dodawac, usuwać i przesuwać względem siebie ikonki i paski.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.