Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kNotify] Autoukrywanie paska zadań i brak powiadomień notif
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drivex
zaobserwowalem ze jak sie wlaczy autoukrywanie paska zadan [ ten ze startem i zegarkiem] i jak zjedzie / schowa sie to knotify nie pokazuje powiadomien / tipow / popupow czy jak to sie tam nazywa te style smile.gif))co wyskakuja smile.gif :evil:
lhs
Mam włączone autoukrywanie i K.Notify działa bez zarzutu.
drivex
QUOTE(lhs)
Mam włączone autoukrywanie i K.Notify działa bez zarzutu.
hmm a mi cos nie dziala nawet po restarcie k ani calego systemu :// mam wina xp z sp1 ale instalowalem sp2 bete i cos sie nie powiodlo moze dlatego ;////
MiLKA
bylo juz kiedys na forum o tym mowa... najpewniej masz wlaczona w knotify opcje 'nie pokazuj okna przy wlaczonej aplikacji pelno-ekranowej', wylacz a problem z autoukrywaniem paska zniknie ;d
lhs
Czy traktowanie autoukrywania paska jako aplikacji pełnoekranowej jest świadomą cechą, czy bugiem?? Czyli - czy będzie poprawione??

EDIT: Sprawdziłem - jest dokładnie tak, jak MiLKA napisał.
D_I
no Ja też tak mam ... ale jednak chciałbym aby przy autoukrywaniu notifer pokazywał mi np. statusy ... przy załączonej opcji full-screen bo zdarza się że pracuje w photoshopie i te statusy nie dość że rozpraszają to jeszcze przeszkadzają ...
kbl
nie wiem czy to tu ale nie chce zasmiecac forum wiec wale tu...

co to znaczy taka ikonka na liscie kontaktow, taka żółta z czapeczka (chyba to czapeczka czy cos)! cos podobnego do ikonki kiedy ktos cie ignoruje ale tam jest znak zakaz wjazdu z czapeczka a tu zolta ikonka z czapeczka! nie moge tego sqmac! osoba nie ma ukrytego statusu bo ja widze, nie ignoruje bo ikona inna wyskakuje! ciche ignorowanie to tez nie jest bo inaczej wyglada i ona ma zwykle gg to nie moze cicho ignorowac! smile.gif ja ja cicho ignoruje ale tez inaczej wyklada ikona jak zdejmuje to ona ma wlasnie ta zolta igone! i to nie wazne ktory mam skin itp! ... nie mam wiecej opcji. ... moze cos mam wcisniete?

taki tam blachy problemos...
biggrin.gif
pzdr.
Aule
Daj screena. Ignorowanie po cichu jest funkcją konnekta niezależną od sieci, więc możesz ignorować po cichu kontakty uzywające zwykłego klienta gg.
.nomis
To są domyślne ikonki Konnektu. Zajrzyj do danych tego kontaktu, bo takie ikonki mają kontakty, które nie mają żadnej sieci. Jeśli ja wpisze sobie na listę kogoś, komu nie wpiszę numeru gg, to ten kontakt będzie miał właśnie ta ikonkę. Jeśli w "Więcej" w danych osobowych nie bedzie wpisanego numeru gg, to wpisz go i zwykła ikona wróci.
kbl
tak wiem ze moge ignorowac pocichu osoby ktore maja normalne gg, ale one po cichu mnie nie moga ignorowac bo nie ma takiej funkcji, tylko jest funkcja zablokuj, ktora cie wywala z listy kontaktow i wstawia do innego okna zablokowanych! ale mneijsza...wrzucam screena...

http://www.plan-pol-plast.chelmza.com.pl/p...um_konnekta.jpg

na pewno jakis banal to jest ale nie moge rozgryzc..
Aule
tongue.gif to jest banał. W ustawieniach kontaktu ustaw mu sieć, bo nie ma żadnej obecnie.
kbl
no jak nie ma ustawionej sieci jak ma... siec gadu-gadu! smile.gif co teraz?
.nomis
Tak, jakby nie miał sieci to by był na dole... Spróbuj uniwersalnej metody - skasuj kontakt i dodaj go jeszcze raz tongue.gif
kbl
spoko oko...robilem ze skasowaniem kontaku i nic....skuteczna metoda! import kontaktow z serwera gg smile.gif i wdzystko oka .. w praniu wyjdzie :} szczerze mowiac zrobila mi sie tak po aktualizacji...taki tam duperel ale mi sie nie podobal bo nie wiedzialem o co chodzi smile.gif

aha, nie moge stworzyc nowego konta gg z konnekta..... cos tam pisze ze wystapil blad podczas pobierania tokenu! ... :]

pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.