Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka sieci do jednego kontaktu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
masterofp
Mój pomysł jest taki, żeby można było przypisać kilka sieci do jednego kontaktu i przełączać się automatycznie podczas padu sieci nr jeden na sieć nr 2. Lub też wybierać ręcznie. Zmniejszyło by mi to listę kontaktów smile.gif Dobrze by też było gdyby się dało do kIEview dorzucić różne style tła wiadomości, w zależności od sieci z jakiej otrzymujemy komunikat.

Co Wy na to?
drivex
QUOTE(masterofp)
Mój pomysł jest taki, żeby można było przypisać kilka sieci do jednego kontaktu i przełączać się automatycznie podczas padu sieci nr jeden na sieć nr 2. Lub też wybierać ręcznie. Zmniejszyło by mi to listę kontaktów smile.gif Dobrze by też było gdyby się dało do kIEview dorzucić różne style tła wiadomości, w zależności od sieci z jakiej otrzymujemy komunikat.

Co Wy na to?


ad1. juz bylo smile.gif Metakontakty to sie nazywa smile.gif)))) cos Olorin o tym pisal, poszukaj smile.gif)

ad2. jak masz np 2 kontakty do gg i jabbera to w kazdym z osobna mozesz skonfigurowac osobne profile wyswietlania arkuszow stylow kieview
case
QUOTE(drivex)
ad2. jak masz np 2 kontakty do gg i jabbera to w kazdym z osobna mozesz skonfigurowac osobne profile wyswietlania arkuszow stylow kieview

koledze chodzilo o CSS'y dla calych sieci... ja tam uzywam jednego, ale w sumie nie glupi pomysl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.