Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bug - Obejście hasła w wyborze profilu K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MarekGda
Przeglądałem forum w poszukiwaniu podobnego tematu, nie udało mi sie znależć (co nie znaczy ze go nie ma :oops: )
Znalazłem sposob na obejscie hasła w wyborze profilu Konnekta, może uruchomic program nie znając hasła.
Uruchamiam K, mam dwóch urzytkowników ( Ala i Ola )
Włącza sie okno wyboru profilu (obydwa mają hasła) Jak wiadomo program ustawia domyślnie profil uzytkownika który jako ostatni był uruchamiany. Aby włączyc profil Ola nie wpisując hasła należy (nie wpisując nic w oknie HASŁO do "Ola" kliknąc ja NOWY, wtedy w WPISZ NAZWE NOWEGO PROFILU pojawia sie (przynajmniej u mnie) nazwa profilu ostatnio uzywanego czyli Ola, klikam na OK i odpala sie Konnekt z profilem Ola, czyli tym który był załozony juz wczesniej, ze wszystkimi kontaktami itp. I wszystko nie wpisując hasła.
(Mam wielką nadzieje ze udało sie to komuś zrozumiec biggrin.gif )
hao
Dzięki, zrozumiałem smile.gif Dodane do todo
mike_xxx
Mam ten sam bug w wersji 0.6.19.110:
mozna uzyskac dostep do profilu j.w. po nacisnieciu klawisza NOWY i zamknieciu nowegp okna ktore sie pojawi. Takze jesli istnieje tylko jeden profil.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.