Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiele kopii konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ARMOR_CAGE
Nie wiem jak można by wywołać kilka kopii konnekta jak to np. jest z GG.
Przeglądałem FAQ i pomoc ale coś nie widzę, szukaczka nic sensownego nie wyszukała, a ustawienia odpowiedniego nie widzę, może coś przegapiłem, pozdrawiam.
SkkF
Dodaj do właściwości wpisu argument -profile
ARMOR_CAGE
SkkF ale jak konkretny profil dodac ? bo dajmy na to chcialbym 2 konnekty odpalic na 2 profilach bo nie tylko ja uzywam kompa hmm ? tzn czy ten wpis sie rozbudowuje ?
-profile nazwa
czy jak vo sam dopisek jest OK z tym że niestety ustawienia program pod to nie ma. może następa jak WTF będzie ok ?
pozdrawiam
SkkF
Moim sposobem klikasz prawym na ikonkę (skrót) i dopisujesz -profile, wtedy za każdym razem jak klikniesz ikonkę poprosi Cię o wybór. Poniżej screen dla zwykłej windowsowej ikonki i RocketDocka:
WRON3k
jest jeszcze prostszy sposób tongue.gif
ARMOR_CAGE
no to wyjasnie, ja to pwszystko rozumiem parametr itd wiem jak taki parametr dopisać itd spoko ogolnie dzieki ale nie o to mi chodzilo.
wyobrazcie sobie ze mam np 2 rozne numery GG i chcialbym jednoczesnie je uruchamiac, majac 2 numery GG musze miec 2 profile i nie chcialbym ich wybierac na starcie tylko zeby tak jak standardowo wybiera sie dany profil i konnekt sie go trzyma to zeby np 2 kopie sie mogly uruchomic z 2 profilami odrazu, bez wybierania profilu i bez robienia jakiejs 2 instalki itd.
SkkF
Jak korzystasz z wtyczki gg8 to możesz mieć kilka numerów gg na jednym profilu.
ARMOR_CAGE
QUOTE(SkkF @ 7.10.2009 - 17:51) *

Jak korzystasz z wtyczki gg8 to możesz mieć kilka numerów gg na jednym profilu.

o w morde blink.gif to jednak konnekt nie umarl ? dry.gif
no to cosik takiego bedzie ok i wystarczy mi. tu sie chyba punktow nie daje za pomoc ale dzieki laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.