Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nietypowy problem z kTransfer.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kurczak w ciescie
Witam
jestem tu nowy ale od razu mowie ze szukalem najpierw na forum zanim zadalem to pytanie.
jestem za NATem dziele neo przez router.skonfigurowalem sobie kTransfer.ustawilem forwardowanie na routerze i sytuacja wyglada tak.udalo mi sie przeslac trzy pliki odebrac jeden.potem po restarcie kompa i ponownym odpaleniu nie udalo sie wyslac ani odebrac nic:/ konfigurowalem wszystko z tysiac razy ale byc moze jeszcze gdzies robie blad.to co pojawia mi sie przy probie wyslania to kolejno laczenie...oczekiwanie na autoryzacje po czym WSAE:0 Blad autoryzacji:/
gdzie tkwi problem?co moglem zrobic nie tak?
jesli ktos ma pomysl albo mial cos podobnego to prosze o odpowiedz
z gory dziekuje i pozdrawiam
Olórin
Może neostrada zmieniła ip ?
kurczak w ciescie
no ip sie zmienia raz na 24 godziny i za kazdym razem wpisuje w ktransfer aktualne wiec to nie to.any other ideas?
hao
Czasem GG nie przekazuje poprawnie aktualnego portu/ip (być może i z winy kT, nie wiem) ... Upewnij się, czy kontakt z którym nawiązać połączenie ma na swojej liście twoje aktualne IP/Port... Rozłączenie i ponowne połączenie zazwyczaj pomaga...
kurczak w ciescie
a moze to byc to:) przeprowadze testy w tym kierunku:)
dzieki
Herrero
Ja zauważyłem ciekawą rzecz w kTransfer. Jeśli wysyłam od siebie pliki do kogoś to mam transfer tylko 100kb/s, a jak odbieram to około 2M (jesteśmy we współnej sieci lokalnej). Jeśli używam oryginalnego klienta GG to w obidwie strony jest około 2Mb/s. Co się dzieje?? Dlaczego tak wolno??
cRoMo
Herrero, temat byl juz poruszany. Wlasciwie przyczyna nie jest znana, poszukaj watku w ktorym bylo to omawiane.
kurczak w ciescie
hmm powiem wam ze wasza solucja byla sluszna.tylko teraz powstaje problem.mam wlaczonego konnekta caly czas i teraz zalozmy o 22 zmieniaja mi ip.wszystko pada, lacze od nowa i wtedy juz wysylanie plikow nie dziala.oczywiscie w ustawieniach ktransfer zmieniam ip na aktualne. z tym ze pewnie chodzi o to ze gg nie przekazuje tego prawidlowego ip i portu tzn ze nie nadaza z aktualizacja.i co wtedy?jak temu zaradzic?dodam ze po zresetowaniu gg przez osobe z ktora chcialem nawiazac polaczenie nic sie nie zmienilo:(
Olórin
IP jest wysyłane przy łączeniu z gg. Zmień ip, gg na niedostępny, i na dostępny :)powinno zakualizować
kurczak w ciescie
no wlasnie to nie przynosi rezultatu:/ nawet po zresetowaniu kompa bo i tego probowalem.a trudno mi jest wymagac od kazdego komu chce przeslac plik zeby kompa resetowal:D
_menic_
No mnie tez denerwuje te dziwne ograniczenia jak sie przesyła pliki po LANie sad.gif
Puma
Nie chciałem zakładać nowego tematu lecz zgłosić tylko problem.

K.transfer się zapętla i co jakiś czas daje znać iż ktoś wysyła plik do mnie naturalnie z błędem, wkurzało mnie to i zrezygnowałem z tej wtyczki. Robi się coś żeby transfer plików był bardziej niezawodny?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.