Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy mógłby mi ktoś podesłać na emaila "mejlika"??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Herrero
Witam

Mam taką prośbę, czy mógłby mi ktoś podesłać ten program na emaila??
ferrarius@pf.pl

Pozdrawiam
mlodass
Z z kUpdate mozna go sciagnac. Tylko musisz odpowiednie centralki dopisac do listy. Wchodzisz w Konfiguracja -->> Aktualizacje i tam gdzie masz pole do pisania wklej to:
CODE
# Poniżej znajduje się główna centralka projektu.
# Powinna być zawsze pierwsza!
http://www.konnekt.info/update/central.php?beta=1
http://kplugins.khrone.pl/update/central.php
http://wiadomosc.info/?mod=kupdate
# ----------------------------------------


I pozniej robisz atkualizacje i sciagasz odpowiednie wtyczki, jakie dusza zapragnie ;p
Herrero
Wszystko fajnie tylko, gdzie tam jest "mejliK"??
lhs
To właśnie jest jeden z powodów, które zniechęcają początkujących do Konnekta - każda wtyczka gdzie indziej, niektóre w ogóle niedostępne, ogólne wrażenie bałaganu - może ktoś by to jakoś uporządkował??
Olórin
QUOTE
niektóre w ogóle niedostępne

Jeżeli były dostępne, a nie są oznacza to że z powodu dużej ilości powodowanych błędów musiały zostać wycofane. Jeżeli nie są dostępne i nie były, oznacza to że nie nadają się jeszcze do opublikowania.

QUOTE
każda wtyczka gdzie indziej,

Po to powstała idea wielu centralek kUpdate, z moich wtyczek narazie jest na centralce KPlugins tylko kZmieniacz i kMigacz, ale przy wypuszczeniu nowych wersji pozostałe będą również wrzucone. Zreszta sam nie uważam że jest bałagan. Wszystko jest na swoim miejscu (na uczepnego może bym coś znalazł, ale to szczegóły tongue.gif)

QUOTE
może ktoś by to jakoś uporządkował

Dokładniej, bo jakoś nie rozumiem jak ty sobie to widzisz...
lhs
Myślałem, żeby na stronie Konnekta w dziale Katalog zrobić na przykład opcję "Wersje testowe / wycofane / na własną odpowiedzialność" - tak, żeby wszystkie wtyczki Konnekta można było pobrać z jednego miejsca - oficjalnej strony Konnekta. Dla wielu osób przesiadających się z GG (które to GG oducza, moim zdaniem, myślenia) dodanie kilku nowych centralek jest wyczynem niemalże akrobatycznym. A jeżeli po dodaniu wszystkich centralek okazuje się, że poszukiwanej wtyczki dalej nie ma - cóż...

QUOTE(Olórin)
Jeżeli były dostępne, a nie są oznacza to że z powodu dużej ilości powodowanych błędów musiały zostać wycofane. Jeżeli nie są dostępne i nie były, oznacza to że nie nadają się jeszcze do opublikowania.

Ty to wiesz i ja to wiem - ale skąd mają o tym wiedzieć osoby, które dopiero zaczynają przygodę z Konnektem i nie są w stanie znaleźć akurat tej wtyczki, która ich interesuje, a o której tyle naczytali się na forum??
shw
po 1 nie zapominajmy, ze konnekt jest udostepniany dla testerow i do wersji finalnej jeszcze mu daleko.
dalej - skoro tyle sie naczytali na forum tzn. nie czytali ze zrozumieniem, skoro nie wiedza jak/skad sciagnac...
co - konnekt ma ciagnac za soba bagaz gg? brak myslenia? nie sadze.
i nie zapominaj, ze to co dla ciebie jest nielogiczne jest logiczne dla innych (i odwrotnie). a idea centralek polega m.in. na tym, ze znajduja sie tam rowniez wersje nieprzetestowane i w ktorych zmiany maja zachodzic ciagle, tak wiec sciaganie ich ze strony (i wrzucanie/akceptowanie) jest troszke poronionym pomyslem..
Herrero
Już mam ten plik. Dzięki wielkie użytkownikom: "Puma" i "Olórin"

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki biggrin.gif
lhs
shw - Całkowicie się zgadzam, ale zauważ, ile pojawiało się postów typu "Czy ktoś mógłby mi przesłać na maila wtyczkę ... bo nie mogę jej znaleźć". Chcemy chyba, żeby Konnekt był przyjazny również dla początkujących - trzeba więc dostarczyć im odpowiedniej ilości informacji. I to nie informacji porozrzucanych po całym forum, ale zebranych w jednym miejscu.

QUOTE(shw)
skoro tyle sie naczytali na forum tzn. nie czytali ze zrozumieniem, skoro nie wiedza jak/skad sciagnac...

Na to nic, oczywiście, nie poradzimy, ale musimy pamiętać, że osoby całkowicie "zielone" były, są, i będą. Najgorsze, co mozna zrobić - to z nich kpić, albo traktować z wyższością. O jakości każdego projektu (projektu Konnekt w tym wypadku) świadczy, między innymi, jego przyjazność dla całkowicie początkujących. O tym zapominać nie możemy. A jeżeli ci całkowicie początkujący nie są w stanie odszukać pewnych informacji - może zaawansowani powinni przemyśleć filozofię projektu??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.