Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kUpdate i ciągle pojawiająca sie pozycja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Davka
Hej

Od jakiegoś czasu (2 tygodnie ?) mam na kUpdate opcje Konnekt - Wtyczki - K.Notify - Skórki - Podstawowe.
Po pobraniu ta opcja nie znika.

Myslałem ze to problem na kUpdate ale nikt nic o tym nie napisał (chyba że przeoczyłem) wiec moze to problem u mnie ?

Ma ktoś też taką przypadłośc ?
lhs
Mam dokładnie identyczną przypadłość. Wcześniej wciąż mi się pojawiała jeszcze jedna opcja (nie pamiętam już, która), ale nagle przestała. Ta została - i zawsze jest oznaczona czerwonym wykrzyknikiem. Nic nie pisałem, bo w sumie mogę z tym żyć...
Davka
Tak ,też wczesniej miałem 2 pozycje. Obie do skórek jakichś wtyczek.
Czyli to chyba nie tylko u mnie biggrin.gif
zicoo
Nie tylko u was... biggrin.gif
Puma
Mam dokładnie to samo, nie zgłaszałem bo sądziłem że tak tylko u mnie jest.
bakerss
Było jeszcze to kIeview ale wyszedł jakiś schemat nowy i znikło a to jak siedzi tak siedzi ;]
case
to ja potwierdze... tez nie pisalem o tym, bo myslalem, ze zniknie, albo co 8)
Sija
u mnie to samo, i tez myslalem, ze zniknie alboco [juz nawet zasysalem to chyba z 10 razy tongue.gif]
Acme
heh - a łączna wielkość wszystkich pliczków to 13,62 KB ? tongue.gif
Flind
Jestem kolejnym nainwnym urzytowknikiem konnekta ktory myslał ze to zniknie smile.gif
case
QUOTE(Flind)
Jestem kolejnym nainwnym urzytowknikiem konnekta ktory myslał ze to zniknie smile.gif

nie, nie, nie! tylko nie naiwnym! ...optymistycznym :wink: :twisted:
misiu98
QUOTE(case)
...optymistycznym


...niepoprawnie :roll:

ps.
a żeby nie było całkiem off-topic, to potwierdzam: u mnie też ten sam plik smile.gif Nawet nie liczyłem, ile razy go zassałem (raz jest wykrzyknik, raz ptaszek...) :wink:
mlodass
to samo co 15 innych wypowiedzi ;p
sarinnn
Tez to mam.. Czy ktos wie jak sie tego pozbyc ???
Hao ---> help smile.gif
Zakrn
Przyłączam się do głosu ludu smile.gif
przecinek
U mnie to samo tongue.gif
Arlathan
---- // -----
nix
u mnie tez ten problem wystepowal ale od pewnego momentu zniknal... sam nie wiem czy cos zmienione po stronie serwera czy moze to ze wylaczylem centralke z wiadomosc.info... nie sprawdzalem...
lhs
Wyłączenie centralki z wiadomosc.info niczego nie zmienia...
nix
QUOTE(lhs)
Wyłączenie centralki z wiadomosc.info niczego nie zmienia...

tylko tak rzucilem... jedyne co mi sie kojazylo.. w kazdym razie u mnie problem juz nie wystepuje
misia
ehhhh widze ze wszyscy narzekaja na to samo...
nie bede inna
podpinam sie pod topic
misiu98
QUOTE(lhs)
Wyłączenie centralki z wiadomosc.info niczego nie zmienia...


Ja nawet nie mam jej włączonej :roll:
Davka
Hao (czy kto tam jest odpowiedzialny za to) zrób coś z tym biggrin.gif
zenq
hmm a u mnie sie sciagnelo raz chyba wczoraj czy przedczoraj i wsio ok...

[update]:
a jednak u mnie tez jest ten problem.
poczatkowo bylo wszystko ok, ale u mnie komp chodzi 24/7 i konnekt'a tez nie wylaczam. Ale po restarcie jednak kupdate znowu pobiera ta paczke, wlasnie mialem tak drugi raz (znowu po restarcie)...
ocelot
Witam wszystkich i potwierdzam (widzę, że sprawa ciągnie się od grudnia),
dodatkowo dzisiaj pojawiła się druga pozycja - mejliK, przy którym pojawia się błąd typu "brak pliku na sererze"
StRuGi
No to co z tym mejliKiem ? Bo chciałbym go mieć, a w kUpdate nie moge go sciagnac -___-
joystick
To samo.
K.Notify>Skórki>Podstawowy every time & mejlik not found.
kupczak
O mam to samo co wszyscy plus mniej więcej to samo z centralką wiadomosc.info tylko tyle, że z eMail Notifier'em, mimo, że pobrałem tą wtyczkę i tak dalej ją mam. Według mnie to centralki się wykladają, bo z kUpdate jest wszystko wporządku.
Fazi
Mam to samo, ostatnio doszła jeszcze pozycja "bramka SMS mBox" przy czym jest pobierana z dwóch źródeł: raz z centralki na Konnekt.info a drugi z wiadomosc.info...wyłączyłem tą centralkę ale to chyba okrężne rozwiązanie...można zrobić jakieś sprawdzanie już pobranych wtyczek?
Flind
co do wiadomosc.info to olorin ostatnio sie deklarował ze po swietach zrobi z ta centralka pozadki. wiec drogi kolego juz troche po swietach a tu nic smile.gif

a tak bys drugi raz nie musial jeszcze do tego zerkac to chcial bym zwrocic uwage na taki jeszcze jeden blad.
dzis w szkole sobie wgrywalem konnekta i sciagalem wszystkie wtyczki po koleji i zalwazylem ze na centralce wiadomosc.info jest dwa razy pozycja k.birth w wersji 1.0 i chyba 1.0.1 czy jakos tak. fakt faktow jest na jednej centralce dwa razy ten sam plugin
Przemekc1
No to ja też się dołaczam.
arkadyjczyk
Może wreszcie zrobi ktoś coś z tą skórką podstawową, bo niezależnie od tego ile razy bym ją ściągał to ona zawsze jest do ściągnięcia.
werw0e
mi już działa biggrin.gif
case
at last .. :?
Flind
jeszcze taki sam problem jest z eMail Notifierem na centralce wiadomosci.info> kiedys tez było to zgłaszane ale nadal sie pojawia ta pozycja
lhs
A u mnie za to zaczęła pojawiać się pozycja "SDK / Źródła / Nagłówki"...
Sija
QUOTE(lhs)
A u mnie za to zaczęła pojawiać się pozycja \"SDK / Źródła / Nagłówki\"...


u mnie to samo, z tego co wiem u innych tez... :/
cRoMo
U mnie z kolei z centralki KPlugins pojawiaja sie wciaz FaworKi i K.Away

EDIT:
Chyba nie dopatrzylem i wyglada na to, ze wtyczki rzecywiscie byly tak czesto aktualzowane. Przydalaby sie jednak mozliwosc zaznaczenia danej wtyczki w taki sposob, aby powiadomienia o jej uaktualnieniach nigdy sie juz nie pojawialy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.