Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
foxtwo
mam konto na chrome.pl i od pewnego czasu nie moge polaczyc sie z serwerem (haslo i login sa poprawnie wpisane)... czy u kogos jest to samo ? :?
Herrero
Chrome nie działa sad.gif
foxtwo
QUOTE(Herrero)
Chrome nie działa sad.gif

OK.. sprawdzilem, ze nie tylko chrome.pl mi nie chodzi... gdy probuje sie laczyc z jabberpl.org to tesh nie idzie sad.gif
lhs
Cały dział na temat kJabber:

http://www.konnekt.info/forum/viewforum.php?f=11
foxtwo
QUOTE(lhs)

nie mash sie czego czepiac.. mlody forumowiczu ?
Olórin
Support to forum o błędach i problemach a taki tu zaistniałtongue.gif

foxtwo - proponuje poczytać tutaj: http://forum.jabberpl.org/index.php?showforum=16 ,a odnosnie nie działania jabberpl, to ostatnio chodzi tragicznie. Samo łączenie trwa conajmniej pół minuty
Puma
Od pewnego czasu Kjabber się łączy, ustawia na dostępny i za chwilę się rozłacza :cry: Ma ktoś tak ? Dlaczego tak się dzieje? Mam konto na chrome.pl i histeria.pl.
Lukas77
Ja już mam dosyć chrome.pl - wg mnie jedynym normalnie działającym kontem jest jabber.wp.pl i z niego na stałe zacząłem korzystać. Co prawda z loginami jest problem bo wszystko już pozajmowane ale przynajmniej chodzi stabilnie... Miałem już konto jabberowe na TASK'u, potem na jabberpl.org potem na chrom.pl i non stop były jakieś zgrzyty, nie było tygodnia żeby się coś nie sypało. Awarie GG w porównaniu z np chrome.pl to prawie jakby GG nie miało w ogóle awarii...
Polecam tylko jabber.wp.pl!!!
case
QUOTE(Lukas77)
Miałem już konto jabberowe na TASK'u, potem na jabberpl.org potem na chrom.pl i non stop były jakieś zgrzyty, nie było tygodnia żeby się coś nie sypało.

eee tam przesadzasz, chrome strasznie wariuje [i to nie tylko przez ta zmiane softu, bo wczesniej tez byly z nim straszne problemy (glownie z transportami)], ale jabberpl.org u mnie spisuje sie wysmienicie [najpierw przerzucilem same transporty z chome na jabberpl, a potem juz cale konto smile.gif]
Puma
Dlaczego mi tak wariuje, łączy się i się rozłacza, na PSI wszystko działa idealnie. Macie jakieś pomysły?
lhs
QUOTE(Lukas77)
Polecam tylko jabber.wp.pl

Ze swojej strony polecam jeszcze jabber.org
Lukas77
QUOTE(case)
QUOTE(Lukas77)
Miałem już konto jabberowe na TASK'u, potem na jabberpl.org potem na chrom.pl i non stop były jakieś zgrzyty, nie było tygodnia żeby się coś nie sypało.

eee tam przesadzasz, chrome strasznie wariuje [i to nie tylko przez ta zmiane softu, bo wczesniej tez byly z nim straszne problemy (glownie z transportami)], ale jabberpl.org u mnie spisuje sie wysmienicie [najpierw przerzucilem same transporty z chome na jabberpl, a potem juz cale konto smile.gif]


Logowanie do jabberpl.org trwa teraz około 20 sekund, wysyłam sobie przez tą sieć z jednego komunikatora na drugi wiadomości i docierają po jakiś 5 - 10 sekundach, coś chyba jednak jest nie tak...
hao
Puma, nie jest to forum jasnowidzów... Może kawałek loga?
Puma
Nie bardzo kumam od którego miejsca lecz widać że jest error

CODE
## [kJabber]   -->> SND [<presence type='unavailable'><status>hej ho do pracy by się szło :)</status><priority>1</priority></presence>] >>--
## [kJabber]   -->> SND [</stream:stream>] >>--
## [kJabber]      Disconnected
## [CORE]     -> T=1e
## [CORE]     >> T=f6 <<
## [kZmieniacz]      STATUSCHANGE
## [kZmieniacz]      STATUSCHANGE
## [kJabber]   -->> SND [<presence><status>hej ho do pracy by się szło :)</status><priority>2</priority></presence>] >>--
## [CORE]     -> T=65
## [CORE]     >> T=1e <<
## [CORE]     * SetConn plug=84 val=1
## [CORE]   --- ConnTimer ON .. in 60000 ms ---
## [CORE]     -> T=2ee1
## [CORE]     >> T=65 <<
## [CORE]     * MessageQueue - inQ=1 , reqNet=171 , reqType=1
## [CORE]     -> T=2eea  NW
## [kJabber]   -->> SND [<iq id='j8' type='get'><query xmlns='jabber:iq:roster'/></iq>] >>--
## [CORE]     >> T=2ee1 <<
## [kJabber]   --- thread finished ---
## [CORE]     >> T=2eea <<
## [kJabber]   --<< RCV [<stream:error>Invalid XML</stream:error>] <<--
## [kJabber]      Socket Error! e=0 WSA=0 SSL=0
## [CORE]     -> T=f6
## [CORE]     >> T=f6 <<
## [kZmieniacz]      STATUSCHANGE
## [kZmieniacz]      STATUSCHANGE
## [kJabber]   -->> SND [<presence type='unavailable'><status>hej ho do pracy by się szło :)</status><priority>2</priority></presence>] >>--
## [kJabber]   -->> SND [</stream:stream>] >>--
## [kJabber]      Disconnected
## [CORE]     -> T=1e
## [CORE]     >> T=1e <<
## [CORE]     * SetConn plug=85 val=1
## [CORE]   --- ConnTimer ON .. in 60000 ms ---
## [CORE]     -> T=2ee1
## [CORE]     >> T=2ee1 <<
## [kJabber]   --- thread finished ---
## [dwuTleneK]      lT| !H! | Keepalive sent
## [dwuTleneK]      lT| !H! | sending to server:'     '



Sorki za kłopot, ściągnąłem wersje oficjalną kjabber i jak narazie jest dobrze, bo miałem wersje beta.
dreif
Ostatnio sformatowłem sobie dysk, wszystko wgrałem na nowo -konnekta tez. importowalem wszystkie ustawienia (zachowalem je sobie) ale kiedy wpisalem serwer, login i haslo w konfigyracji jabbera, nie chce sie laczyć. pisze tak: Wystapił bła autoryzacji /hasło na pewno dobre wspiałem
o co chodzi ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.