Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Po polaczeniu z Jabberem wywala GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
cougar
Witam!

Jak sie polacze z siecia Jabber to mi wywala GG,rozlacze sie z Jabberem to GG dziala stabilnie :evil:
Spotkal sie ktos z tym problemem?

Dziekuje
case
wyglada zupelnie jakbys mial ustawiony na Jabberze transport GG, ktory to po polaczeniu "żaby" rozlacza gg.dll [polaczony na tym samym numerze]

to tylko przypuszczenie.

kozystasz z chrome.pl? [zerknalem do opisu wink.gif] czy z jakiegos innego?
sprawdz na kliencie obslugujacym zarzadzanie transportami czy takowy nie jest zarejestrowany...
cougar
Konto mam na serwerze jabberpl.org Z chrome zrezygnowalem, za dlugo juz nie dziala :evil:

Przeinstalowalem konnekt'a' i jest ok.

Pozdrawiam

Ps. Ale efekt byl smieszny nie dosc ze mnie rozlaczalo to jeszcze jak ktos napisal na gg to dostawalem wiadomosc z jabbera z takiego np. adresu 1234567@jabberpl.org I Twoja teoria jest sluszna tak jakbym mial ustaiony transport na "zabie" ale jak to sie stalo to nie wiem laugh.gif
Flind
ja napewno nie mam ustawoego zadnego transportu, a musze powiedziec ze zadko bo zadko ale udalo mi sie kilka razy zaobserwowac cos takiego ze po polaczeniu jabbera gg wywalało.

napewno nie mam ustawionego transportu GG
case
QUOTE(cougar)
[...] jak ktos napisal na gg to dostawalem wiadomosc z jabbera z takiego np. adresu 1234567@jabberpl.org

raczej 1234567@gg.jabberpl.org, czyli transport :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.