Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kiedy można będzie przesyłać gify?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Przemekc1
No włąnie kiedy bedzie można wysyłac obrazki przez konnekta(jeśli wogóle będzie można)?
Puma
Nie jest to w planach.
Aule
W planach to to chyba jest, jeśli dobrze pytanie zrozumiałem, ale bardzo przyszłościowych planach (chyba).
Olórin
LibGadu jest do tego całkowicie przystosowane, chociaz czytałem jego dokumentacje i stwierdzam że jest tam strasznie namieszane tongue.gif
piotr.ek
A mnie troche dziwi fakt, ze na dalszy plan odsuwana jest funkcjonalnosc, jaka przeciez standardowy klient oferuje sam z siebie i bez niczego... Dziwne to tym bardziej, gdy chce sie przekonac userow GG do przejscia na K. Przypominaja mi sie od razu Foobar i Winamp tongue.gif
Sija
QUOTE(piotr.ek)
A mnie troche dziwi fakt, ze na dalszy plan odsuwana jest funkcjonalnosc, jaka przeciez standardowy klient oferuje sam z siebie i bez niczego... Dziwne to tym bardziej, gdy chce sie przekonac userow GG do przejscia na K. Przypominaja mi sie od razu Foobar i Winamp tongue.gif


nie kazda funkcjonalnosc jest porzadana [patrz reklamy w GG - to tez chcial bys "zripowac" ? ;]
Puma
Dlaczego gg jest takie popularne? Jest łatwe w obsłudzie, ma pełno dupereli które się podobają dzieciakom a tych jest sporo w necie. Nie chcecie żeby w K były właśnie te deperele lecz to myślenie doprowadza to braku popularności K, jaka batalia była o emocjonki! teraz przysyłanie gifów, czy trzeba aż dyskusji żeby zrozumieć oczywisty fakt że jeśli nie będzie dodatków które dzieciarnia lubi to nigdy K nie stanie się popularny :!:
case
nie rozumiecie, ze jesliby hao zalezalo na konkurencji z GG, to pierwsza rzecza jaka by wprowadzil, to emotikony interaktywne, do ktorych trzeba miec trojwymiarowe okulary, w opcjach byly by dwa pola konfiguracyjne, a standardowy skin, mialby u gory Garfielda i Johny'ego Bravo... ale tak nie jest!!!! :!: :evil:
arkadyjczyk
Nie chodzi o konkurencję dla GG, ale po to jest pisany K, żeby korzystało z niego jak najwięcej osób. Wysyłanie obrazków to jest bajer, ale uproszczenie konfiguracji (m.in. zmiana wyglądu K w jednym oknie a nie kilku dla każdego elementu oddzielnie), menu emotów i chociażby obsługa dodawania i usuwania kont jabberowych i tlena oraz transportów to podstawa. A jak do tego dojdzie wysyłanie plików w innych sieciach (tych które to umożliwiają) to bez tych gifów da się żyć, zawsze będzie można je przesłać jak każdy inny plik.
piotr.ek
QUOTE(Sija)
nie kazda funkcjonalnosc jest porzadana [patrz reklamy w GG - to tez chcial bys \"zripowac\" ? ;]

Rozumiem, ze chciales byc zabawny, ale ci nie wyszlo?
Puma
Dokładnie arkadyjczyk, nic dodać nic ująć 8)
Sija
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Sija)

nie kazda funkcjonalnosc jest porzadana [patrz reklamy w GG - to tez chcial bys \"zripowac\" ? ;]

Rozumiem, ze chciales byc zabawny, ale ci nie wyszlo?


nie, chcialem Ci uswiadomic, ze K nie musi byc klonem GG, ale widze, ze masz problemy ze zrozumieniem aluzji.
piotr.ek
QUOTE(Sija)
nie, chcialem Ci uswiadomic, ze K nie musi byc klonem GG, ale widze, ze masz problemy ze zrozumieniem aluzji.

A ty chyba niezbyt kumasz, o co biega. Nikt nie mowi o klonowaniu. Jest to opcja, funkcja, czy co tam jeszcze, ktora przewiduje protokol i z ktorej ludzie korzystaja. Skoro cos takiego istnieje, jest uzywane i uzytkownicy wyraznie zglaszaja brak (temat nie raz juz sie pojawial), to co stoi na przeszkodzie, zeby cos takiego dodac? Bo ja widze tylko jeden powod - chec bycia na sile innym. Nawet kosztem wygody i funkcjonalnosci. Byc moze zle odebralem twoje intencje, ale wskazanie reklam sugeruje, ze jestes przeciwny tej opcji...
Olórin
To nie jest najważniejsza funkcja w komunikatorze, wolałbym np. kboard dokończone. I takie małe spostrzerzenie, może dało by się zrobić przesyłanie plików w oparciu o przesyłanie obrazków ???
arkadyjczyk
A to przesyłanie obrazków nie ma jakiś ograniczeń co do wielkości??
piotr.ek
QUOTE(arkadyjczyk)
A to przesyłanie obrazków nie ma jakiś ograniczeń co do wielkości??

W konfiguracji GG mozna przy limicie dojechac do 255kb...
arkadyjczyk
To zbyt wielkich plików w ten sposób się nie wyśle smile.gif
lucjusz
QUOTE(Olórin)
I takie małe spostrzerzenie, może dało by się zrobić przesyłanie plików w oparciu o przesyłanie obrazków ???

Proponowalem juz to kiedys w tym watku.
Olórin
Można dzielić plik na mniejsze części.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.