Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak Emotów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
iSiEk
Mam taki problem, nie od wszystkich dostaje emotionki. Może to dziwne ale np od osoby X dostaje wszystkie jakie on napisze (np: <hahaha> , : D i wogle wszytkie) a od osoby Y dostaje tylko : D a jak on chce wysłać <hahaha> to dostaje zwykły napis tak jak tu. Troszke mnie to wpienia, u wszytkich sa takie same ustawienia i od jednych dostaje a od innych nie, nie wiem już co zrobić, wczoraj przeinstalowałem windowsa mam xp i konnekta zainstalowanego od nowa i jest to samo nie wiem już co mam robić. Co ciekawe od kumpla na jednym numerze GG dochodza emoty a na innym nie. Macie jakieś pomysły czemu tak sie dzieje ?
Aule
Tez to zauwazyłem. Mam jeden kontakt u którego mam właśnie takie coś.
_menic_
a ja myslalem ze to tylko u mnie ;(
nix
mozna prosic o wiecej szczegolow? moze zauwazyliscie jakas prawidlowosc, moze domyslacie sie czemu moze sie tak dziac...
KrzysieQ
u mnie jest tak tylko w kontaktach z Lanu gdy mam właczony jakiś themes bez niego jest ok

BTW emotów kiedy bedzie to Menu emotikonek co jest juz jego zarys w konekcie testowym?
kox
U mnie brak emotów gdy ktoś z drugiej strony ustawi sobie kolor lub pogrubienie tekstu.
Aule
Ja mam coś takiego od kontaktu z gg i tylko 1 kontaktu. Nie mam pojęcia, czym to spowodowane. Były były i nagle znikneły, nawet nie wiem kiedy.
iSiEk
Dzieje sie tak jak ktoś właczy pogrubienie, podkreslenie, pochylenie lub zmieni kolor :] sam sprawdziłem :]
nix
a wersja kiev?
Ja mam często tak.. gdy dostaje od kogos sama emote np. <lol> to u mnie widac tylko pusty tekst.. np.

Krzysiek (16:33):
Sad (16:34):
??
_menic_
Ja mam najnowsze kIEview i ciagle ten sam problem :/
A wystepuje tylko przy niektórych ikonkach i przy niektórych osobach, i działa to niezaleznie czy ktos ma podreslenie, pogrubienie itp. czy tez normalny text :|
nix
QUOTE(_menic_)
Ja mam najnowsze kIEview i ciagle ten sam problem :/
A wystepuje tylko przy niektórych ikonkach i przy niektórych osobach, i działa to niezaleznie czy ktos ma podreslenie, pogrubienie itp. czy tez normalny text :|

najnowsze? tzn? 0.1.6.7?
iSiEk
Ja mam 0.1.6.7 i własnie nie mam emotów jak ktoś właczy formatowanie (kolory, podkreślenia i inne)
Przemekc1
U mnie dzieje się podobnie. Pewnego razu ktoś mi coś przesłał(chyba łańcuszek). A ja się zdziwiełęm że nie am emotów ale kiedy go odesłałem emoty były już w porządku.
case
QUOTE(Przemekc1)
Pewnego razu ktoś mi coś przesłał(chyba łańcuszek). A ja się zdziwiełęm że nie am emotów ale kiedy go odesłałem emoty były już w porządku.

nieciekawy przyklad :wink: heh
...ale bug wystepuje i u mnie, ponadto emoty w postaci "<emot>" gryza sie z html'em, w wypadku, gdy formatujemy wiadomosc, powodujac niekiedy bledy w wiadomosci ...
Olórin
W przypadku jabbera uniemożliwia wysłanie wiadomości fomatowanej.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.