Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dwutlenek obslugujacy wtyczki tlena
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KrzysieQ
Oj jak fajnie by było jednak nie musicie mi mówić że jest to nie możliwe bo wiem to sam... no ale pomarzyc sobei można....
bakerss
No dobra marzenia marzeniami ale po co to? Który plugin, który jest Ci potrzebny, ma Tlen a nie ma konnekt?
case
QUOTE(bakerss)
Który plugin, który jest Ci potrzebny, ma Tlen a nie ma konnekt?

"kilka" by sie nazbieralo :wink:
bakerss
No dobra otwieram tlen.biz i patrze co ma Tlen czego nie ma K.:
board [było, bedzie],
radio przez neta, kurs walut, [no bardzo wazne]
RSS, pogoda, słownik? [od czego jest jabber]

Tak naprawde to nieznalazłem pluginu który by mi sie przydał :/ moze Wy macie jakieś większe wymagania?
KrzysieQ
i wogole dla kompatybilnosci z Boardem ktory mi sie bardzo spodobał napisałem ten Topic biggrin.gif
mlodass
no przedewszystkim to reminder - przypominacz jest przydatna wtyka ale jeszcze duzo innych. Conajmniej "pińć" tongue.gif
Gdyby Dwutlenek obsługiwał pluginy z Tlen.pl, pewnie był by bardzo duzy i wolny... to nie jest dobry pomysl tongue.gif, ale jak napisales zawsze mozna pomarzyc to nie kosztuje zasobow tongue.gif
Hayden
Narazie dobrze by było gdyby dwuTlenek obsługiwał w pełni protokół tlena tongue.gif
a gdzie tam do pluginów :wink:
Flind
QUOTE(Hayden)
Narazie dobrze by było gdyby dwuTlenek obsługiwał w pełni protokół tlenu tongue.gif
a gdzie tam do pluginów  :wink:


protokół jest narazie na tyle dopracowany by wysyłąc mi wiadomosci z adresu
b73@tlen.pl
z jakimis reklamami.
Wy tez to dostajecie?
Dosc denerwujacy jest taki spam:(
bakerss
ja dostałem ze 3 ale teraz nie wiem czy zablokowałem [da sie ignorowałem?] czy co ale juz nie przychodzą, a najlepiej olew.ki użyć wink.gif
MiLKA
user b73 to jest systemowy tlena rozsylajacy reklame ktora pojawia sie po starcie komunikatora, polecam to poprostu olac ;d
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.