Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: uwagi
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bestia88
witajcie

pare uwag do calego projektu

1. strona okresowo laduje sie potwornie wolno - wczoraj wieczorem niemal nic nie dalo sie robic
2. po co osobne loginy do hasla przy sciaganiu programu i do wypowiadania sie na forum?
3. zarejestrowalem nicka "bestia888" ale e-maila nie otrzymalem (czekalem pol godziny) zarejestrowalem "bestia88" e-mail przyszedl po minucie
4. przeczytalem ze nie bedzie wersji dla win95 bo on nie obsluguje watkow; po co stosowac watki w komunikatorze ?
5. zobaczcie sobie www.gaster.digart.pl - elegancki programik
6. w win98 program wyglada fatalnie - skoro ma to byc najlepszy komunikator to chyba tak nie powinno byc

Tak wiec musze stwierdzic ze mimo wielu programistycznych prob jakos nikomu nie udaje sie napisac lepszego programu od gadu gadu i pewnie dlugo to jeszcze nie nastapi ... pewnie do tego czasu gadu gadu bedzie chodzic jak marzenie smile.gif
hao
QUOTE
strona okresowo laduje sie potwornie wolno - wczoraj wieczorem niemal nic nie dalo sie robic

Strona znajduje się na serwerze pewnej warszawskiej szkoły. Szczególnie wolno chodzi w godzinach lekcyjnych laugh.gif . Serwerem adminuje mój znajomy i na razie nic lepszego nie ma ...

QUOTE
po co osobne loginy do hasla przy sciaganiu programu i do wypowiadania sie na forum?

W chwili gdy montowałem forum nie miałem czasu szukać możliwości automatycznej rejestracji z zewnątrz, to raz... Można używać konnekta na kilku komputerach, trzeba założyć wtedy różne konta, jedno na forum wystarczy, to dwa... W tej chwili mam ponad 1000 kont na becie, z czego około 200 nigdy nie "uruchomionych". Na forum jest niecała setka i chyba nie ma wielkiego problemu...

QUOTE
zarejestrowalem nicka \"bestia888\" ale e-maila nie otrzymalem (czekalem pol godziny) zarejestrowalem \"bestia88\" e-mail przyszedl po minucie

Tego nie wiem... Może gdzieś się zawieruszył smile.gif

QUOTE
przeczytalem ze nie bedzie wersji dla win95 bo on nie obsluguje watkow; po co stosowac watki w komunikatorze ?

Wiesz w ogóle co to wątek? Wszystkie operacje związane z siecią muszą lecieć na wątkach, inaczej ukisi się interfejs. Poza tym jest to jedyny sposób na efektywne wykorzystanie wtyczek...

QUOTE
5. zobaczcie sobie www.gaster.digart.pl - elegancki programik
6. w win98 program wyglada fatalnie - skoro ma to byc najlepszy komunikator to chyba tak nie powinno byc

Owszem elegancki ale ubogi, u mnie się wiesza i od dawna nic się nie ruszyło...
No nie powinno być i pewnie nie będzie... Na razie jednak są ważniejsze rzeczy którymi trzeba się zająć... XP to potęga :wink:

QUOTE
Tak wiec musze stwierdzic ze mimo wielu programistycznych prob jakos nikomu nie udaje sie napisac lepszego programu od gadu gadu i pewnie dlugo to jeszcze nie nastapi ... pewnie do tego czasu gadu gadu bedzie chodzic jak marzenie


Przy tym tempie prac mam całe wieki na pisanie ...

Pozdrawiam!
Wozik
QUOTE(bestia88)
Tak wiec musze stwierdzic ze mimo wielu programistycznych prob jakos nikomu nie udaje sie napisac lepszego programu od gadu gadu i pewnie dlugo to jeszcze nie nastapi ... pewnie do tego czasu gadu gadu bedzie chodzic jak marzenie smile.gif


Tak sobie mysle, ze ostatnie zdanie mogles sobie podarowac. Postaw sie w sytuacji hao, ktory robi dla Ciebie cos calkiem za darmo...

Proponuje wspierac takich ludzi, a nie na samym poczatku zniechecac ich do dalszej pracy.

Taka moja uwaga ;-)
bestia88
Tak sobie mysle, ze ostatnie zdanie mogles sobie podarowac. Postaw sie w sytuacji hao, ktory robi dla Ciebie cos calkiem za darmo...

za darmo ? cos tu czytalem o komercyjnej stronie przedsiewziecia ...

Proponuje wspierac takich ludzi, a nie na samym poczatku zniechecac ich do dalszej pracy.

nie zniechecam tylko mowie jak sie aktualnie przedstawia sytuacja
w tej chwili nie ma godnego glebszej uwagi klienta gadu gadu i tyle

Taka moja uwaga ;-)[/quote]

a taka moja
ech mi tam bardzo podoba się Konnekt a szczegolnie "hinty" w liscie kontaktow...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.