Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: twoj ulubiony napoj ^^
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
CO lubisz pić najbardziej biggrin.gif
Davka
Żywiec 8)
denaturat lepszy biggrin.gif
lucjusz
A czemu nie ma odpowiedzi - "zalezy od czasu, miejsca, okolicznosci i towarzystwa" smile.gif Wszystkie trunki z listy pijam... no nie pilem jeszcze "jagodzianki na kosciach" wink.gif ale kto wie - rozne zeczy czlowiekowi przychodza do glowy... wink.gif
Ale i tak chyba zaznacze winko - nie pijam czesto ale jak juz sie pije to zawsze w dobrym towarzystwie i klimat tez jest biggrin.gif
sleesh
Ehh arct!c, arct!c ( dżazz :PPP ) , czemu tak uparcie nabijasz sobie posty? Tutaj sa ludzie normalni i nie patrza na twoja "range" na forum ktora zalezy od ilosci postow a nie od ich zawartosci...
lhs
To mi się podobało w forum Konnekta, że nie było na nim tego, czego pełno na forum wiadomość.info, na przykład (czyli [pie...] o niczym)...

sleesh - tak trzymaj!!
lucjusz
Alez Wy jestescie smile.gif
Skoro i tak nikt nie zwraca uwagi na ilosc postow na forum to co szkodzi te kilka postow w dziale Hyde Park? Lepiej, ze tutaj a nie jakies powtarzane tematy i zawalanie dzialow zwiazanych z projektem.
No chyba, zeby wyrzucic caly dzial Hyde Park i wtedy mozna zaczac sie czepiac smile.gif
case
QUOTE(lucjusz)
Alez Wy jestescie smile.gif
Skoro i tak nikt nie zwraca uwagi na ilosc postow na forum to co szkodzi te kilka postow w dziale Hyde Park? Lepiej, ze tutaj a nie jakies powtarzane tematy i zawalanie dzialow zwiazanych z projektem.
No chyba, zeby wyrzucic caly dzial Hyde Park i wtedy mozna zaczac sie czepiac smile.gif

mhm, ja sie zgadzam, chcesz gadac tylko o projekcie to nie wchodzisz do Hyde Parku... proste

...a co do tematu: mleko fou lajf 8)
^BerZerK^
dębowe mocne/tyskie/warka strong smile.gif
no albo tetley smile.gif
dopalacz
Sake z kostka cukru dobrze schłodzone :twisted:
pienio
piwo f0k4!
btw: arctic - Twoje kolorki całkiem pasują do Twojego Ulubionego Napoju. biggrin.gif
_aaricia_
pij mleko, będziesz wielki. pyszota! pozdrawiam.
zenq
a gdzie herbata ??
nix
ja bardzo lubie miete i pije jej bardzo duzo :twisted:
piotr.ek
Prawdziwi twardziele latem pija ciekly azot, a zima Borygo...
dla niewtajemnicznonych ciekly azot ma -192 stopnie C :-)

BTW: nowy avatarek mam tongue.gif fainy ?
Olórin
QUOTE(arct!c)
dla niewtajemnicznonych ciekly azot ma -192 stopnie C :-)

OT: Finowie chłodzili ciekłym azotem procesor, podkręcili do 5 Ghz :]
QUOTE
BTW: nowy avatarek mam tongue.gif fainy ?

Hehe, nie pogada :]
zenq
QUOTE(arct!c)
BTW: nowy avatarek mam tongue.gif fainy ?

"tfui dzien - twoja wóda" :wink:
[quote=Olórin][quote]
(...)OT: Finowie chłodzili ciekłym azotem procesor, podkręcili do 5 Ghz :]
(...)[/quote]

tak rowniez widzialem ten krotki acz kolewiek uczacy film biggrin.gif jeszcze tylko banke cieklego azotu i mam taki sam sprzet <joke> biggrin.gif
Olórin
QUOTE(arct!c)
tak rowniez widzialem ten krotki acz kolewiek uczacy film biggrin.gif jeszcze tylko banke cieklego azotu i mam taki sam sprzet <joke> biggrin.gif

No ja filmu nie widziałem smile.gif)) Tylko artykuł w jakimś chipie smile.gif
Sad
1. Komandos (4.95)
2. Lipa z Miodem (5.25zl)
3. Nalewka XXL (5zl)
4. Warka / Tyskie
5. Bols
QUOTE(Olórin)
QUOTE(arct!c)
tak rowniez widzialem ten krotki acz kolewiek uczacy film biggrin.gif jeszcze tylko banke cieklego azotu i mam taki sam sprzet <joke> biggrin.gif

No ja filmu nie widziałem smile.gif)) Tylko artykuł w jakimś chipie smile.gif


priv me dam ci linka :-) jesli chcesz :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.