Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z uruchomieniem pod XP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
stryku
Witam !

Wiem moj problem polega na tym ze ustawienie w opcajch startu raze z win nie dziala ale to moge rozwiazac recznie. Jednak w momencie uruchamiania programu wykakuje mi blad : Nie masz uprawnien do otwarcia pliku plg.dtb. Tak jest tylko po resecie bo jak wylacze go recznie i zaraz wlacze to jest wszystko OK.
hao
Hmmm... to dosyć dziwne, bo na XP konnekt jest najwięcej testowany...
Wygląda raczej, na problem z Twoim systemem (jakby zbyt szybko wyłączał programy przy zamykaniu)...

Trudno mi powiedzieć... Może poczekaj na nową wersję biggrin.gif
stryku
mozliwe ze to cos u mnie biggrin.gif
no coz na nowa wersje i tak juz czekam smile.gif

Dzieki za odp 8)
hao
Problem pojawił się już i u drugiej osoby (też na XP) ...

Błąd o "nie posiadaniu uprawnień" w zamyśle powinien pokazywać się tylko, gdy spróbujemy skopiować do siebie .dtb z innych profili.
Jeżeli pokazuje się w innych sytuacjach - najpewniej winny jest błąd w strukturze pliku (lub cfg.dtb, bo do niego przyrównywana jest reszta) ...

Trzeba będzie to sprawdzić ...
stryku
No wiec to nie u mnie smile.gif
A juz sie martwilem bo ostatnio powylaczalem pare serwisow w moim XP tak aby szybciej sie wlaczal no i czas po calym tweaku jaki mu zrobilem znacznie sie skrocil. Ale mniejsza z tym. To jak bedziesz mial juz jakies rozwiazanie ktore mozna uzyc juz teraz to bylbym wdzieczny za udostepnienie go chyba ze bedzie dopiero w nastepniej wersji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.