Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja wtyczkek i lekka zmiana w faworkach
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Mlody
moze zaczne od faworkow smile.gif
Nie dalo by sie tak zrobic zeby ustawic w faworkach "wyswietlaj pod kontaktami niedostepnym" ???

A teraz wtyczki smile.gif

1. Cos na wzor mirandowskiej mTV - program tv na liscie - obstawiam ze wiele osob by z tego korzystalo
2. Wiecej protokolow - ja bym chcial IRCa :>
3. Ukrywanie konnekta po nacisnieciu jakiegos klawisza (takie jak BossKey w mirandzie wink.gif )


Nie chcialby ktos czegos z tych rzeczy uczynic laugh.gif ??
bakerss
Co do fawirków ja sobie pisze pzed kazdą nazwą "x - ..." i mam na samym dole tongue.gif

1. http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...32&highlight=tv - ale fakt faktem bardzo chciałbym tą wtyczke :/
2. Narazie trzeba dopracowac Jabbera i Tlena
3. hmmm
Mlody
No jest to z favorkami jakis pomysl ale wolal bym czysta opcje 8)

1. W wtyczce mTV jest to poprostu swietnie zrobione, ale niestety miranda jakos mi nie pasuje :roll:
2. Racja i nie wiem co jest przyczyna slimacznego wysylania plikow za pomoca kTransferu... (jak wysylam czystym gg to leci wmiare szybko... - do tej samej osoby), ale to juz inna spiewka smile.gif
3. :twisted:
bakerss
1. dokładnie to samo mam fajne niektóre wtyczki ale jakoś mi nie leży ta miranda :0
2.u mnie ładnie ale była mowa już o tym kiedyś
3.może wtyczka k.lawa?
iSiEk
Ja sie wypowiem o samym mTV, bardzo bym chciał ta wtyczke :roll: nawet założyłem temat do którego link podał "bakerss", ale niestety nic w tej materii nie jest robione i moja propozycja chyba nie zostanie zrealizowana nigdy sad.gif
PS: Miranda i mi nie leży, konnekt RuLeZz :wink:
MiLKA
QUOTE(iSiEk)
chyba nie zostanie zrealizowana nigdy sad.gif 

jest takie powiedzenie "nigdy nie mow nigdy" wink.gif co ma tutaj duze znaczenie, bo nigdy nic nie wiadomo, moze sie okazac ze ktos to zrobi... trzeba zyc nadzieją na wieksza liczbe zdolnych programistow, a noz widelec ktorys zrobi... smile.gif

osobiscie tez bym chcial miec taka wtyczke (lubie ogladac AXN a nie widzialem by jakas papierowa gazeta publikowala program na to, a przegladac wp albo panorame to cholery mozna dostac)
Olórin
QUOTE(Mlody)
moze zaczne od faworkow smile.gif
Nie dalo by sie tak zrobic zeby ustawic w faworkach \"wyswietlaj pod kontaktami niedostepnym\"  ???

Jest na to trick, milka nie chcial tego normalnie dostepnego robic (bo jest ikonka przy kontakcie), ale:
otwierasz z głownego toolbara Kontakty->ignorowani, wybierasz siec FaworKi, i wpisujesz adres/scieżke strony/pliku/katalogu to pola po prawej, dajesz dodaj biggrin.gif
user posted image
UPDATE wrrrr.....tego ignorowania nie zapisuje do pliku poprawnie, niby są na liście ale ich nie ma :/
QUOTE
2. Wiecej protokolow - ja bym chcial IRCa :>

heh, ja też smile.gif))
QUOTE
3. Ukrywanie konnekta po nacisnieciu jakiegos klawisza (takie jak BossKey w mirandzie wink.gif ) ?

To wczoraj zrobiłem w k.lawie, z tym że ikonki w trayu nie ukrywa smile.gif
Mlody
A juz wole dac x przed kazdym FaworKiem smile.gif (tak tez zrobilem wink.gif )

Widze ze nie tylko ja bym chcial mTV w konnekcie wiec moze ktos jak sie bedzie nudzil przez swieta... tongue.gif ?

IRC - no jakby mi pasowal w konnekcie, moze ktos inny sie bedzie nudzil przez swieta :> ... ?


Gdzie to jest w tej kLawie :oops: ?
Olórin
QUOTE(Mlody)
Gdzie to jest w tej kLawie  :oops: ?

Będzie smile.gif Wersja jeszcze nie opublikowana.
Mlody
A ja myslalem ze jestem slepy i newsa gdzies przeoczylem :roll: :wink:
MiLKA
QUOTE(Olórin)
Jest na to trick, milka nie chcial tego normalnie dostepnego robic (bo jest ikonka przy kontakcie)
UPDATE wrrrr.....tego ignorowania nie zapisuje do pliku poprawnie, niby są na liście ale ich nie ma :/

jaka tam ikonka przy kontakcie ;p, az takim esteta nie jestem, ale fakt faktem, probowalem jak najbardziej ukryc mozliwosc ignorowania faworek, co udalo mi sie srednio, pomimo zapewnien sdk o tym, ze nie pojawia sie faworki w okienku ignorowania, jak są tak są. Nawiazujac do IgnorFixa, to bede musial nie dlugo wydac nowa wersje ktora nie ukrywa dla jabbera i tlena, a poki co, jak ktos kozysta z IgnorFixa to polecam go wylaczyc.

QUOTE
Nie dalo by sie tak zrobic zeby ustawic w faworkach \"wyswietlaj pod kontaktami niedostepnym\"

gdyby mozna bylo to by juz dawno bylo, ale niestety, metoda sortowania kontaktow na liscie, polega na numerku statusu, kontakty offline maja 0, zas ujemne liczby powoduje dziwne zachowania. Wiec poki Hao nie wyda wersjie 0.7, ktora ma posiadac odpowiedni ficzer do tego, ty chyba takiej opcji nie bedzie
Mlody
Nikt sie nie nudzil przez swieta tongue.gif ??

___

Ok wiec jakei jezyka najpierw powinienem sie nauczyc by pisac wtyczki ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.