Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikonki bez IE- da sie?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
adas
Witam,

czy jest taka wtyczka wyświetlająca emotikonki w oknie rozmowy ale nie korzystająca z kontrolek IE? (czyli kIEview odpada).

A jeżeli nie ma to czy byłby duży problem ze stworzeniem takowej?
Olórin
A co ci kontrolka IE przeszkadza ? Ja ie nie lubie i jakoś używam smile.gif
adas
No mi nie przeszkadzała gdyby działała w IE 5 tak jak powinna. A nie chce instalować nowszej, bo... nie wink.gif
(za słaby komputer) a po za tym nie potrzebuje formatowania tekstu...
Ale wiem, że trochę marudzę wink.gif
cRoMo
Idealnie byloby znalezc kontrolke niezalezna od jakiejkolwiek przegladarki, obslugujaca podstawowe standardy w3c tak, by nie musiec rezygnowac z "dobr" posiadanych obecnie, a pozbyc sie cholernego IE. Niestety, duzo szukalem i wyglada na to, ze takowej (bezplatnej) nie ma :/
Olórin
Formatowanie textu jest też w standardzie, z tym ze nie ma przycisków w oknie rozmowy. Alternatywą może być kontrolka mozilli, która zjada (IMO) dużo więcej ramu niż ie(które i tak jest ladowane przy starcie systemu)
Lukas77
No ale chyba nie byłoby wielkim problemem żeby to chodziło z kontrolką IE 5.0 ew. 5.5... Znam ludzi którzy używają IE 5.5 SP2 i nigdy się na 6.0 nie przesiądą...
nix
poczatkowo napisalem wlasna kontrolke obslugujaca formatowanie tekstu i emotikony... niestety okazala sie zbyt wolna na slabszych procesorach... proby optymalizacji niewiele daly i projekt zostal odrzucony wink.gif
nix
dla zainteresowanych:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=18147#18147
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.