Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Integracja z forum phpBB ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
StRuGi
Mam zapytanie, czy dałoby radę zrobić plugin który pozwoli sprawdzać posty za pomocą Konnekt'a ? Mam na myśli czy jest taka możliwość że powstanie taki plugin który pozwoli nam przeczytać temat postu oraz treść i zaoferuje możliwość dania odpowiedzi, zacytowania oraz innych dostępnych opcji. Ciekawi mnie to gdyż wchodzenie na 10 for co 10 minut zaczyna być denerwujące, a tak mógłbym z poziomu Konnekt'a zawsze sprawdzić i odpowiedzieć na post smile.gif A tak musze się męczyć, zanim wszystko wejdzie. A tak Konnekt pobierałby sam tekst wypowiedzi i zmniejszałoby to czas dowiedzenia się treści postu, gdyż jak wchodzę na np. forum E#D to zanim się wczyta to mijają wieki.

P.S. takiego czegoś nie ma chyba żaden komunikator ?
_menic_
Myśle ze nie byłoby problemu, przy stosowaniu RSS w forum. W kocu jest masa programów do obsługi tego ustrojstwa wink.gif
ruffboy
oj popieram ten pomysl rekami i nogami!! Ulatwilo by to wszystkim forumowicza zycie smile.gif
Olórin
Czemu nie ? RSS & tranport na jakimś serwerze biggrin.gif
vojtek
Autorzy php.pl zrobili wtyczke RSS & PHPBB, wiec wystarczyloby ja tylko zainstalowac na serwerze. A potem.. czytnik RSS w Konnekcie :D
Zakrn
Albo wrzucić to na któryś z serwerów jabbera na transport RSS... (Nikt by nic nie musiał główkować nad wtyczką).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.