Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Do przodu...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
OK, problem który najbardziej opóźnił tą wersję już z głowy...
Jedne z ostatnich poprawek w SDK również...

Na liście do zrobienia pozostają jeszcze:
- Całkowita przebudowa okna informacji o kontakcie (na podobną do okna konfiguracji)
- Kontrolki do ustawiania koloru i czcionki dla konfiguracji
- Porządki i wklepanie "tooltipów" w konfiguracji ...

Pewnie poświęcę jeden dzień przed wydaniem na przejrzenie listy zgłoszonych przez Was problemów. Na porządnie zajmę się nimi przy okazji następnej wersji (i w końcu, wyczekiwany sms.dll biggrin.gif).
cRoMo
QUOTE(hao)
OK, problem który najbardziej opóźnił tą wersję już z głowy...
Jedne z ostatnich poprawek w SDK również... 

W koncu biggrin.gif

QUOTE
- Całkowita przebudowa okna informacji o kontakcie (na podobną do okna konfiguracji)

O ! to bardo ciekawe, na pewno wygodne.
QUOTE
- Kontrolki do ustawiania koloru i czcionki dla konfiguracji

Mowisz takze o kolorach interfejsu ?

QUOTE
Na porządnie zajmę się nimi przy okazji następnej wersji (i w końcu, wyczekiwany sms.dll biggrin.gif).

Ale jedna rzecz musisz od razu poprawic: wiekszy timeout dla wyszukiwania i pobierania danych z serwera. To tylko mala poprawka, a ile nerwow zaoszczedzi biggrin.gif
hao
QUOTE
Mowisz takze o kolorach interfejsu ?


Na razie tylko kontrolki, żeby mogły z nich korzystać wtyczki... Pełniejsze kolorowanie interfejsu (np. różne kolory dla różnych kontaktów) troszkę później ...

QUOTE
Ale jedna rzecz musisz od razu poprawic: wiekszy timeout dla wyszukiwania i pobierania danych z serwera. To tylko mala poprawka, a ile nerwow zaoszczedzi


To już poprawiłem... Trochę błędów powinno zejść z listy...
Ta poprawka to zmiana jednej linijki smile.gif Testowałem tiemouty kiedyś i nie ustawiłem z powrotem dłuższego po prostu ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.