Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kasowanie w Histrorii
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Raistlin
Niemogę skasować pierwszej (tej na pierwszej na górze) wiadomości zarówno w Rozmowach jak i SMSach. Pojawia mi się okienko z pytniem "Czy na pewno chcesz usunać zaznaczone pozycje?" (czy jakoś tak :wink: ) i po kliknięciu "Tak" rozmowa/sms dalej znajdują się na liście (tylko te, które są na górze, reszta znika od razu). Dopiero po zamknięciu okienka Historii i otworzeniu go z powrotem skasowanych przed chwilą rozmów/smsów nie ma. Dobrze by było gdyby to co chce się skasować znikało po kliknięciu "Tak" a nie po "restarcie" okienka.
Zauważyłem też, że po skasowaniu wszystkich rozmów/sms dla danego kontaktu on dalej zostaje na liście po lewej stronie, chociaż po klikięciu na niego nie wyświetlają się żadne r-y/s-y. Mógłby znikać natychmiast po skasowaniu wszytkich r/s z listy po prawej stronie. (nie jestem pewien czy tu tak samo nie znikają dopiero po "restarcie" okna - nie sprawdzałem).
Puma
Potwierdzam, przy okazji widziałbym najlepiej jako opcje kasowanie bez klikania 'ok' bo gdy jest tego więcej to robi się uciążliwe i jeszcze cosik, kasowanie klawiszem 'delete'.
inox
usun wszystko wywala wszystko biggrin.gif
Puma
QUOTE(inox)
usun wszystko wywala wszystko biggrin.gif


Nie bądź taki cwany :wink: wiem że tak można tylko nie chcę wywalać wszystkiego a np. połowe, gdy jest tego 50 historii do wykasowania to wtedy jest to uciążliwe :cry:
lucas_mcs
tez mialem ten problem z historią, ale jakos nie występował on zawsze tylko raz na jakis czas:D, raz moglem skasowac a raz nie, jakos nie przejmuje sie tym za bardzo.
ps. czy mozna jakos zmnic rozmiary poszczegolnych sekcji okna histori? tzn zeby mozna bylo zwiekszyc wysokosc okna z wiadomosciami czy rozszerzyc te czesc okna z osobami.
lhs
QUOTE(lucas_mcs)
ps. czy mozna jakos zmnic rozmiary poszczegolnych sekcji okna histori? tzn zeby mozna bylo zwiekszyc wysokosc okna z wiadomosciami czy rozszerzyc te czesc okna z osobami.

Było OT nr 1, będzie OT nr 2: czy można ustawić ten sam kolor tła wszystkich trzech sekcji okna historii?? Mam ustawiony własny (ciemny!!) styl rozmowy, i strasznie mnie rażą dwa (lewy i prawy górny) białe panele w oknie historii...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.