Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Olew.k
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dreif
do czego sluży wtyczka Olew.k?? Na stronie przeczytałem że jest to "Wtyczka do ignorowania ze strony programu." ale za bardzo nie wiem o co chodzi.. moglby mi to kotś wyjaśnić
Puma
To jest jak ignorowanie danego kontaktu tylko że w przypaku Olew.k można rozmowy m.in. zapisywać do histori a i wysyła też info np. 'automatyczna sekretarka - jesteś persona non grata' biggrin.gif
sleesh
No i kontak nie wie ze jest ignorowany przez ciebie ( tzn. wie ale tylko dzieki tej automatycznej sekretace ) :]
Aule
QUOTE(sleesh)
No i kontak nie wie ze jest ignorowany przez ciebie ( tzn. wie ale tylko dzieki tej automatycznej sekretace ) :]
, którą można wyłączyć zresztą, nic nie wstawiając w polu do wysyłania.
dreif
thnx za info.. biggrin.gif
_menic_
aby nie zakładac nowego tematu...
przydałoby sie aby do histori zapisywał tez odpowiedzi olewKi wink.gif
mcmaczek
QUOTE(sleesh)
No i kontak nie wie ze jest ignorowany przez ciebie ( tzn. wie ale tylko dzieki tej automatycznej sekretace ) :]


Początkujący jestem jeśli chodzi o Konnekta, więc i ja mam pytanie o tą wtyczkę. Jeśli pisze ktoś obcy na mój nr gg, i chcę go zablokować, żebym więcej wiadomości od niego nie odbierał to co mam zrobić? Wciągnać najpierw na listę?
Dzięki za podpowiedź!
case
QUOTE(mcmaczek)
Jeśli pisze ktoś obcy na mój nr gg, i chcę go zablokować, żebym więcej wiadomości od niego nie odbierał to co mam zrobić? Wciągnać najpierw na listę?
Dzięki za podpowiedź!

co do osob spoza listy to mozesz wykozystac te funkcje:

Ustawienia -> Interfejs -> Wiadomosci -> Spoza listy

tam mozesz odznaczyc "Przyjmuj wiadomosci od osob spoza listy" i wtedy ewentualnie ustawic tekst, ktory zostanie automatycznie wyslany takiej osobie, oraz haslo, ktore "obcy" kontakt musi wpisac, zeby moc nawiazac z Toba kontakt [zostac dodany do Twojej listy] smile.gif

osobe na liscie kontaktow mozesz blokowac "jawnie" poprzez "Ignoruj" w menu kontekstowym, lub poprzez Olew.kę, czyli Ciche ignorowanie w menu... ufff, to chyba tyle tongue.gif
mcmaczek
QUOTE(case)
QUOTE(mcmaczek)
Jeśli pisze ktoś obcy na mój nr gg, i chcę go zablokować, żebym więcej wiadomości od niego nie odbierał to co mam zrobić? Wciągnać najpierw na listę?
Dzięki za podpowiedź!

co do osob spoza listy to mozesz wykozystac te funkcje:

Ustawienia -> Interfejs -> Wiadomosci -> Spoza listy

tam mozesz odznaczyc "Przyjmuj wiadomosci od osob spoza listy" i wtedy ewentualnie ustawic tekst, ktory zostanie automatycznie wyslany takiej osobie, oraz haslo, ktore "obcy" kontakt musi wpisac, zeby moc nawiazac z Toba kontakt [zostac dodany do Twojej listy] smile.gif

osobe na liscie kontaktow mozesz blokowac "jawnie" poprzez "Ignoruj" w menu kontekstowym, lub poprzez Olew.kę, czyli Ciche ignorowanie w menu... ufff, to chyba tyle tongue.gif


A żeby skorzystać z Olew.ki w oknie rozmowy to co trzeba zrobić?
case
QUOTE(mcmaczek)
A żeby skorzystać z Olew.ki w oknie rozmowy to co trzeba zrobić?

Ustawienia -> Wtyczki -> Olew.k

...i tam masz: "Komendy w oknie rozmowy"

np. /olej (treść) - ignoruje osobę, z którą rozmawiamy (tresc, to wiadomosc, np. powod ignorowania...)

PS: tak trudno to znalezc .. ? :twisted:
NelQ
A ja mam inny problem. Kiedy ustawię "IGNORUJ WSZYSTKICH" z tekstem "Nie mam teraz czasu...!!" to osobie do której piszę wyskakuje: "8eŚmam teraz czasu...!!". I tak jest z każdym innym tekstem, zawsze początek się chrzani. sad.gif
lipa
QUOTE(NelQ)
A ja mam inny problem. Kiedy ustawię \"IGNORUJ WSZYSTKICH\" z tekstem \"Nie mam teraz czasu...!!\" to osobie do której piszę wyskakuje: \"8eŚmam teraz czasu...!!\". I tak jest z każdym innym tekstem, zawsze początek się chrzani. sad.gif

miałem dokładnie to samo... doszedłem jednak do wniosku, że ta wtyka nie jest mi potrzebna i ją wyłączyłem tongue.gif
Aule
Jest coś z pamięcią, kiedyś naprawię....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.