Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak upodobnic konnektora do GG?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drumbas
Witam. Dopiero sie dzisaj przesiadlem na konnektora i mam kilka pytan jesli chodzi o konfiguracje:
1. Jak zrobic, zeby po wyslaniu smsa okno znikalo? Tak jak to ma miejsce w gadu gadu. Bo tu on mi podaje ze wyslal smsa, ale okna sam nie zamyka
2. W gadu gadu gdy dostaje wiadomosc, pojawia mi sie w trayu ze wiadomosc od uzytkownik i np podczas ogladania filmu czy cos zawsze wiem gdy ktos do mnie napisze. Czy tu tez mozna cos takiego ustawic?
To chyba tyle narazie ;-)
dzieki za odpowiedz
Sija
1] w tej chwili nie ma takiej opcji
2] jest taka mozliwosc, pobaw sie konfiguracja K.Notify [Ustawienia->Interfejs->Wtyczki->K.Notify]

btw, "konnektor" ma przede wszystkim korzystac z nowych, swiezych rozwiazan, wiec podobienstwo do GG, jest i bedzie znikome smile.gif
Hayden
Upodobnić do GG?

well, chyba nie da się go aż tak spieprzyć, choćby nie wiem co tongue.gif :wink:
sleesh
Drumbas witam Cie w gronie k.userow ( uzytkownikow konnekta =] ). Musisz cos zrozumiec, konnekt nie powstal by rywalizowac z gg, by mial te same opcje i troche wiecej. Konnekt nie musi rywalizowac z gg, on jest po prostu lepszy! I gdyby upodabnial sie do gg to bylby downgrade a tego nie chcemy chyba , nie ( kto lubi sie uwsteczniac? :] ) ?
case
QUOTE(sleesh)
Drumbas witam Cie w gronie k.userow ( uzytkownikow konnekta =] ). Musisz cos zrozumiec, konnekt nie powstal by rywalizowac z gg, by mial te same opcje i troche wiecej. Konnekt nie musi rywalizowac z gg, on jest po prostu lepszy! I gdyby upodabnial sie do gg to bylby downgrade a tego nie chcemy chyba , nie ( kto lubi sie uwsteczniac? :] ) ?

kolega chyba nie do konca mial na mysli jakakolwiek rywalizacje, tylko po prostu przyzwyczail sie do badziewia i konnekt wydal mu sie zbyt ladny... :wink:
pienio
kolejna ofiara sekty niejakiego "hao"... smile.gif
sleesh
Dlaczego odrazu sekta? To raczej stowarzyszenie :]
lhs
QUOTE(case)
kolega chyba nie do konca mial na mysli jakakolwiek rywalizacje

Kolega chyba nie do końca miał na myśli KONNEKTA!!!!!! :mrgreen:
drumbas
heh w sumie to nie o to mi chodzilo
uwazam konnekta za zajebisty programik. To ze mozna np wysylac smsy przez miasto plusa - rewelacja.
Chodzilo mi o to ze te dwie rzeczy o ktorych napisalem w pierwszym poscie wydaja mi sie dobre w GG i chcialem je miec takie same w konnekcie.
Szkoda ze okno nie znika po wyslaniu smsa. Mam nadzieje, ze kiedys tak bedzie.
Co do wyskakiwania powiadomienia o otrzymanej wiadomosci to juz mi sie to udalo zrobic ;-)
Pozdrowienia dla wszystkich
drumbas
mogl was zmylic po prostu tytul ktory dalem do tego tematu ale zaden inny nie przyszedl mi na mysl jak pisalem pierwszego posta ;-)
lhs
drumbas - sie nie przejmuj, humor się nam poprawił!!
bakerss
QUOTE
jak upodobnic konnektora do GG?

Boże, widzisz, a nie grzmisz...
Aule
ohmy.gif Właśnie. Dziwne, że niekt tego nie zauważył. Ten program sie konnekt nazywa.
lhs
JA!! JA!! JA ZAUWAŻYŁEM sześć postów wyżej!! :mrgreen:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.