Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: AQQ ma już video konferencje, a my co?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Zakrn
Jak w temcie... Wydaje mi się, że można nad tym pomyśleć, ale nie teraz, tylko w bliższej przyszłości (najpierw skończmy resztę). Ktoś mnie popiera?
lucas_mcs
To tez juz bylo poruszane, jeszcze dluuuuga droga do tego. Najpierw trzeba poprawic to co juz mamy (Jabber / Tlen no i wypadalo by dodac te funkcje aby Konnnekt byl w pelni zgodny z gg - czyli te obrazki o ktorych ciagle mowa w innych postach, czy inne drobne bajery, o ktorych nawet nie wim:) potem w trakcie rozwijania napewno cos bedzie w tym temacie.
sleesh
Fajny bajer, ale jest sporo rzeczy do zrobienia ktore sa wazniejsze, chyba ze ktos zrobil by to jako wtyke ( ale chyba ciezko by bylo )...
bakerss
Ja cie nie popieram biggrin.gif zbędny bzdet przynajmniej dla mnie :roll:
sleesh
Wiesz bakerss, dla mnie tez to zbedny bajer ( nie mam kamerki =] ), ale moze ktos by z tego korzystal... Trzeba myslec tez o innych ! k.userzy to jedna wielka rodzina :]
case
hmmmmm... "nie mamy" rozmow glosowych, a Wy chcecie wideokonferencje .. ? :roll:
sleesh
case a co to przeszladza? Mozna pisac 2 wtyki na raz, nie ? To ze nie ma jednego nie znaczy ze trzeba rezygnowac z drogiego.
sleesh dobrze gada tongue.gif a rozmowy glosowe juz byl o tym topic 8)
pienio
hmm.. imo to niepotrzebne.
konnekt widzi mi sie jako szybki i sprawny klasyczny komunikator, a nie taki all-in-one. no nie wiem, moze sie myle, ale video ssie..
jesli tak to mam taka propozycje zeby zrobic jeszcze wtyke migajaca wybranym oknem. mi tam sie nie przyda, no ale moze inni by chcieli?
i jeszcze maly edytor html, taki jakis fajny prosty zeby od razu na serw wrzucil.
a pozniej moze w ogole zrobic taki megakonnekt na plycie bootujacej zeby bez wina chodzil. jeden progam do wszystkiego. to by dopiero laczylo ludzi! wink.gif
hao
Wideokonferencje da sie spokojnie zrobić jako osobną wtyczkę. Wszystko co jest potrzebne jest już na miejscu...
No to do pracy rodacy ^^
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.