Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emotikony
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
ketling
Dziekuje za pomoc w sprawie hasła.
Kolejny mój problem to emotikony dlaczego: "menu emotikonów jeszcze niedostępne" czy cos zle ustawiłem ?
lhs
ketling, przecież masz napisane!! JESZCZE NIEDOSTĘPNE!!
Poczytaj sobie tu: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1028
bakerss
QUOTE
jeszcze

to chyba tłumaczy wszystko :/
pienio
QUOTE(bakerss)
QUOTE
jeszcze

to chyba tłumaczy wszystko :/

Czekam już trzy godziny i nadal nic. tongue.gif
lhs
QUOTE(pienio)
Czekam już trzy godziny i nadal nic.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przemekc1
QUOTE(lhs)
QUOTE(pienio)
Czekam już trzy godziny i nadal nic.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To może śmieszne, ale niektórzy moi koledzy właśnie tak robią...
QUOTE(Przemekc1)
QUOTE(lhs)
QUOTE(pienio)
Czekam już trzy godziny i nadal nic.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To może śmieszne, ale niektórzy moi koledzy właśnie tak robią...

Przecież to nie jest śmieszne... to jest smutne wink.gif
Zreszta po co komu emoty, większosc ludzi je usówa... po co zaśmiecać, powoli dochodze też do takiego wniosku.
piotr.ek
QUOTE(mrowka)
Zreszta po co komu emoty, większosc ludzi je usówa... po co zaśmiecać, powoli dochodze też do takiego wniosku.

Pozwole sobie sie nie zgodzic smile.gif Usuwaja ci, ktorzy chca byc na sile inni, ale tacy ludzie uzywaja rowniez foobara zamiast winampa, linuxa zamiast windowsa.... konnekta zamiast gg? Nieee, to ostatnie ma przynajmniej sens biggrin.gif A powaznie - nie wiem, o jakiej wiekszosci mowisz, jakiejs lokalnej chyba, bo u mnie zjawisko to kompletnie nie wystepuje, a wrecz odwrotnie - wszyscy pytaja o to @#%^@$% menu wyboru emotow, co z kolei swiadczyloby o czyms zupelnie innym od tego, o czym piszesz tongue.gif
MiLKA
piotr.ek, czy ja gdzieś wcześniej tego nie czytałem ;P
piotr.ek
QUOTE(MiLKA)
piotr.ek, czy ja gdzieś wcześniej tego nie czytałem ;P

Powtarzam sie? :oops: Ehh, pewnie dlatego, ze nic sie w tej kwestii nie zmienilo wink.gif
QUOTE(piotr.ek)
Pozwole sobie sie nie zgodzic smile.gif Usuwaja ci, ktorzy chca byc na sile inni, ale tacy ludzie uzywaja rowniez foobara zamiast winampa, linuxa zamiast windowsa.... konnekta zamiast gg? Nieee, to ostatnie ma przynajmniej sens biggrin.gif A powaznie - nie wiem, o jakiej wiekszosci mowisz, jakiejs lokalnej chyba, bo u mnie zjawisko to kompletnie nie wystepuje, a wrecz odwrotnie - wszyscy pytaja o to @#%^@$% menu wyboru emotow, co z kolei swiadczyloby o czyms zupelnie innym od tego, o czym piszesz tongue.gif

To popytaj znajomych wink.gif O większości ludzi jakich znam... którzy mają konnekta, a o lokalnej cieżko powiedzieć...
piotr.ek
QUOTE(mrowka)
To popytaj znajomych wink.gif O większości ludzi jakich znam... którzy mają konnekta, a o lokalnej cieżko powiedzieć...

Jak juz gdzies tutaj wspominalem - znam swoich znajomych tongue.gif
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(mrowka)
To popytaj znajomych wink.gif O większości ludzi jakich znam... którzy mają konnekta, a o lokalnej cieżko powiedzieć...

Jak juz gdzies tutaj wspominalem - znam swoich znajomych tongue.gif

Znajomych (o ile tak to można nazwać) z listy kontktów... z igły robisz widły ;-) Pewien procent ludzi tak robi... i się nie czepiaj laugh.gif
Aule
QUOTE(piotr.ek)
Pozwole sobie sie nie zgodzic smile.gif Usuwaja ci, ktorzy chca byc na sile inni, ale tacy ludzie uzywaja rowniez foobara zamiast winampa, linuxa zamiast windowsa.... konnekta zamiast gg? Nieee, to ostatnie ma przynajmniej sens biggrin.gif A powaznie [...]
Uważasz, że jestem inny :wink:
case
QUOTE(pz16)
Uważasz, że jestem inny :wink:

QUOTE(piotr.ek)
[..] konnekta zamiast gg? [..]

wychodziloby na to, ze wszyscy jestemy :wink:
Sija
QUOTE(piotr.ek)
[...] Pozwole sobie sie nie zgodzic smile.gif Usuwaja ci, ktorzy chca byc na sile inni, ale tacy ludzie uzywaja rowniez foobara zamiast winampa [...]


jezeli stawianie jakosci dzwieku ponad wygladem odtwarzacza a'la star trek jest przejawem bycia na "sile" innym, to wspolczuje tym ktorzy sa "standardowi"
Aule
QUOTE(piotr.ek)
[...] konnekta zamiast gg? Nieee, to ostatnie ma przynajmniej sens biggrin.gif [...]
smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.