Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmieniajac statusy sloneczko pozostaje czerwone
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Maxwell
witam,
mam problem z najnowsza wersje konnekta: kiedy zmieniam statusy w sieci gadu-gadu sloneczko w trayu wciaz pozostaje czerwone [takie, jakie jest na statusie 'niedostepnym']. zaznaczam, ze w starszych wersjach nie bylo tego problemu.

korzystajac z okazji: niedawno mialem rowniez problem z lista kontaktow. mianowicie - wlaczajac konnekta na liscie mialem TYLKO te osoby, ktore mialy jakis status [w sensie: wlasnorecznie pisany], badz byly dostepne lub zaraz wracam. znikaly z listy wszystkie osoby, ktore byly niedostepne bez recznego statusu, badz niewidoczne bez recznego statusu.
kiedy jednak dana osoba, ktora zniknela mi z listy, odezwala sie do mnie - z powrotem na liste wracala.

trudno zrozumiec, wiem. :) juz sobie zreinstalowalem konnekta, wiec problem zniknal - ale a nuz ktos mial podobna sytuacje, moze to nie odosobniony przypadek, wiec pisze.
wszystkim nam w koncu zalezy na tym, by wciaz k. ulepszac. :)

to juz w zasadzie pytanie raczej nie tutaj, ale powtornie skorzystam z okazji: jak dociagac pliki? ktos mi wysyla czesc pliku, potem przerywa, a ja chce go dociagnac - powaznie, nie potrafie tego zrobic, zawsze ssa mi od poczatku.

dzieki z gory za pomoc,
max
Olórin
QUOTE(Maxwell)
korzystajac z okazji: niedawno mialem rowniez problem z lista kontaktow. mianowicie - wlaczajac konnekta na liscie mialem TYLKO te osoby, ktore mialy jakis status [w sensie: wlasnorecznie pisany], badz byly dostepne lub zaraz wracam. znikaly z listy wszystkie osoby, ktore byly niedostepne bez recznego statusu, badz niewidoczne bez recznego statusu.
kiedy jednak dana osoba, ktora zniknela mi z listy, odezwala sie do mnie - z powrotem na liste wracala.

trudno zrozumiec, wiem. smile.gif juz sobie zreinstalowalem konnekta, wiec problem zniknal - ale a nuz ktos mial podobna sytuacje, moze to nie odosobniony przypadek, wiec pisze.
wszystkim nam w koncu zalezy na tym, by wciaz k. ulepszac. smile.gif

to juz w zasadzie pytanie raczej nie tutaj, ale powtornie skorzystam z okazji: jak dociagac pliki? ktos mi wysyla czesc pliku, potem przerywa, a ja chce go dociagnac - powaznie, nie potrafie tego zrobic, zawsze ssa mi od poczatku.

dzieki z gory za pomoc,
max


1) W jakiej kolejności masz ikonki na pasku sieci ? w tray'u jest ta pierwsza

2) miałes włączone filtrowanie (dostępnych)

3) w ustawieniach ktransferu jest odpowiednia opcja...
Maxwell
olórin:
1. a coz to jest ten pasek sieci, hm? :)
2. a ja reinstalowalem program, geez.. dzieki, bede wiedzial na przyszlosc.
3. znalazlem, dzieki bardzo!
Maxwell
^
powaznie nie wiem gdzie znalezc ten "pasek sieci"... :P
lhs
Pasek sieci to ten z ikonkami poszczególnych sieci (GG, Tlen, Jabber) - CHYBA.
Olórin
QUOTE(lhs)
Pasek sieci to ten z ikonkami poszczególnych sieci (GG, Tlen, Jabber) - CHYBA.

Tak, chodzi o ten pasek, na nim masz ikonkę statusów poszczególnych sieci (i menu do zmiany)
Maxwell
zalaczam obrazek, bo problem nadal istnieje i wciaz nie wiem jak go rozwiazac. :(

Załączniki

Aule
Przstaw wtyke gg nad dwutlenka(ctrl+strzałka w górę)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.