Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [delphi + cpp] WIRC
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Olórin
Wtyczka werw0e(leniowi postu sie pisać nie chciało!!!), z moją małą modyfikacją kodu biggrin.gif

sprostowanie: pisze tak kod że nie ma czasu na posty ;p

Załączniki

undying
Mila niespodzianka. To faktycznie dziala. Mam nadzieje, ze bedzie sie ten wtyx rozwijal z dnia na dzien. Interfejs prawdziwie oldschoolowy :-) Ikonka rzadzi :-) Dzieki za to.
StRuGi
Wszystko fajnie, tylko mi się nie pojawia lista osób, info że się łączy z serwerem i inne ważne rzeczy wink.gif
a mi wyskakuje blad :/ i lipa z makiem ^^ blad ten wyskakuje pod wcisnieciu przycisku Join :/
alberht
lipa - ikonka statusu gg jest cały czas niedostępna [może wina update'a, bo w tym samym czasie zainstalowalem], nie laczy sie, itp :/ ale trzymam kciuki za rozwoj wtyki!! czy bedzie zapisywanie logow w historii??
Olórin
QUOTE(alberht)
lipa - ikonka statusu gg jest cały czas niedostępna [może wina update'a, bo w tym samym czasie zainstalowalem], nie laczy sie, itp :/ ale trzymam kciuki za rozwoj wtyki!! czy bedzie zapisywanie logow w historii??


a kto powiedział że to ikonka statusu gg ??? tongue.gifP W trayu zawsze jest pierwsza ikonka z paska sieci wink.gif))
bakerss
No nieźle już działa tylko powiedzcie mi jaki adres trzeba wpisać zeby sie z kanałem #konnekt połączyc :]
Aule
No pomysł całkiem niezły, ale radziłbym go dopracować. Nie wiem czemu, ale pisze mi że jestem połączony, ale nie mogę się nigdzie podłączyć. Wyskakuje mi tylko takie okienko podzielone.... Olórin pomóż werwe0wi ucppowic kod.
k!dman
polska.irc.pl
poznan.irc.pl
lublin.irc.pl
warszawa.irc.pl
krakow.irc.pl
Olórin
pz16 - pewnie nie masz ident'a, mi elegancko śmiga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif, Spróbujemy....przenieść całość na delphi.... Nie wiem na ile nam się to uda, ale warto spróbować biggrin.gif
i nadal zonk wirc nie dziala :/ ustawiam server, login itp itd biore polacz...czekam chwilke............. i nagre wyskakuje tabelka [ nie z konnekta tylko windosowska ] konnekt Core.... wie ktos jak to naprawic ?

BTW. Moze zmienic nazwe na k.irc/ircek/irc.k lepiej by brzmialo biggrin.gif
Aule
No to nawet jak go nie mam, to wtyka i bez niego sobie powinna poradzić. Toż mirc i miranda sobie radzą z łączeniem. Ta wtyczka jest poprostu niedorobiona jakaś laugh.gif
[Lu]Q.Z
Ni w zab mi nie dziala, wiec nie ocenie tongue.gif buehehe.. leciec dalej szybko, mam nadzieje ze niedlugo bedzie smigac!tongue.gif
lucas_mcs
mi cos tam dziala ale jeszcze za bardzo zakrecone i nie dokoczone smile.gif mam nadzieje ze sie bedzie rozwijac dla ludu, bo ja raczej tylko po to zeby zobaczyc czy cos sie na #konnekt dzieje:)
tak jak to mowil pz16 wtyka troche niedorobiona ale mam nadzieje ze ktos ja dorobi biggrin.gif i bedzie smigac jak trza ^^
alberht
QUOTE
Wtyczka werw0e(leniowi postu sie pisać nie chciało!!!), z moją małą modyfikacją kodu

sprostowanie: pisze tak kod że nie ma czasu na posty ;p

wydaje mi się, że sam autor wtyczki jest nią raczej mało zainteresowany...;(
[Lu]Q.Z
qrcze, ja bym chetnie zabral sie za jakiegos wtyka, ale musze zaczac od nauki programowania w C++, kiedys w Delphi co nieco robilem... jakies 3 lata temu, ale nawet nie wiem jak sie za to zabrac.. heh... tongue.gif
Lukas77
Mi śmiga bez zarzutu, mam zew. IP - może dlatego nie ma kłopotów... ale czemu pakuje się jako pierwsza w trayu?
Mimo wszystko nie siedzę na irc'u więc nie bede korzytstał, ale powodzenia w realizacji projektu :-)
Davka
A o co chodzi z tym Delphi w tytule ?
Przerobiłeś może nagłówki SDK ? biggrin.gif
to bedzie nowa wesja ten wtyczki ? bo ta nie bardzo dziala...
werw0e
QUOTE(arct!c)
to bedzie nowa wesja ten wtyczki ? bo ta nie bardzo dziala...


będzie tyle że narazie mam lekką blokadę kompa tongue.gif lol
starzy karzą mi się uczyć do egzaminu humanistycznego po gimnazjum:>
mimo iż jestem i tak zwolniony z przyrodniczego ;/
Aule
QUOTE(werw0e)
mimo iż jestem i tak zwolniony z przyrodniczego ;/

Laureat z jakiejś olimpiady? Ja miałem szanse byś laureatem z fizy,ale sie nie udało, bo dali zadania opisowe, a nie do liczenia, a w szkole nawet pracowni nie mamy, to jak ja niby miałbym wiedzieć jak co wygląda tongue.gif Mam "tylko" 15 punktów za tego finaliste :wink:
[Lu]Q.Z
no to po testach czekamy na new ver tongue.gif

[OT] hehe, ja teraz 1kl LO, a testy pisalem oba, mimo iz mialem laureata z infy, dzieki czemu przyjeli mnie do jakiej szkoly bym tylko chcial =)
werw0e
QUOTE(pz16)
Laureat z jakiejś olimpiady?


z maty;], a do infy chyba niewiele mi zabrakło bo zająłem 5. miejsce a było 4 laureatów ;\ z fizy zawaliłem na 2. etapie ;\ chyba 1 czy 2 pkt zabrakło mi ;\
Aule
infy? U nas nawet nie było takiej olimpiady, no chyba że mój nauczyciel wyslal tylko elitę "hakerów eksela" tongue.gif A do 2 etapu to sie jeszce z polaka i matmy dostałem, ale nie powiadomil mnie jak mi poszło.
[Lu]Q.Z
mmm z infy bylo w drugiej klasie, czyli tak gdzies dwa lata temu tongue.gif
werw0e
http://www.wckp.lodz.pl/index2.php?id=n38
Aule
Dziś sie dowiedziałem, że miałem 5 wynik z fizy, a tylko 3 pierwsze miały laureatów.
foxtwo
Chwalcie sie dalej..... :twisted:
Aule
A co kompleksy?
case
ale gdzie!!!??!! jaki off-topic? :? skadze znowu...?! :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.