Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zablokowanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mcmaczek
Czy mogę jakoś zablokować zagadnięcie na mój nr gg od obcej osoby tak, żeby program więcej mi nie pokazywał nowych zagadnięć (tak jak w gg)? Jeśli to chodzi o wtyczkę k.Olew to jak to zrobić?
Będę wdzięczny za pomoc smile.gif
undying
konfiguracja -> wiadomosci -> spoza listy -> odznacz "Przyjmuj wiadomosci od osob spoza listy"

Mozesz tez ustawic automatyczna odpowiedz komus kogo nie masz na liscie (np. nie mam cie na liscie, papa smile.gif) oraz wpisac haslo, ktore ktos spoza listy powinien wpisac, zeby moc do ciebie zagadac...

Poczytaj na forum, bo bylo, jesli chcesz wiecej sie dowiedziec.
Sija
QUOTE(mcmaczek)
zagadnięcie
:shock:
Aule
QUOTE
k.Olew
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderator!!!!!!!!!!!!!!! Że dysortografia sie szerzy to wiem. Ale żeby ludzie czytać nie umieli....
gilek
QUOTE(pz16)
QUOTE
k.Olew
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderator!!!!!!!!!!!!!!! Że dysortografia sie szerzy to wiem. Ale żeby ludzie czytać nie umieli....

pz nie ma sensu sie denerowoać :] jak człowiek pisać nie umie to się tylko z niego naśmiewać biggrin.gif [ wiecie... takie nowe zasady dydaktyczne :] ]
piotr.ek
QUOTE(pz16)
QUOTE
k.Olew
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderator!!!!!!!!!!!!!!! Że dysortografia sie szerzy to wiem. Ale żeby ludzie czytać nie umieli....

Hahaha... Najpierw Konnektor, teraz k.Olew. Oj, cos mi sie zdaje, ze K trafil juz pod strzechy, doslownie! biggrin.gif

Nowi uzytkownicy Konnekta wink.gif
gilek
buehehe :] laugh.gif dobre smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.