Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powoli szykuje się kolejna nowość
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Wczoraj po raz pierwszy skompilował się kJabber z podstawą obsługi Service Discovery. Do zrobienia zostaje jeszcze jego interfejs i obsługa XForm... Na becie dostępne będzie pewnie kilka dni po weekendzie. Może przy okazji dopiszę coś jeszcze smile.gif
lhs
<jupi> <jupi> <jupi> <jupi> !!!!!!!! I trzymamy kciuki za "coś jeszcze"!!!!
iSiEk
QUOTE
Wczoraj po raz pierwszy skompilował się kJabber z podstawą obsługi Service Discovery. Do zrobienia zostaje jeszcze jego interfejs i obsługa XForm... Na becie dostępne będzie pewnie kilka dni po weekendzie. Może przy okazji dopiszę coś jeszcze


A jak by był ktos miły i wyjasnił mi tak na chłopski rozum o co biega był bym wdzieczny, nie używam Jabbera bo nikt z moich znajomych nie ma tam konta, wiec nie znam sie na Jabberze, słyszałem także ze jest możliwość informowania o PoGodzie przez Jabera tylko nie wiem jak i ciekawe czy jest pogoda dla mojej mieściny.
kupczak
Po tym łikendzie to już będzie?? To fajowo, bo już myślałem, że się nie doczekam.
MiLKA
eeee aaaa... no poprostu zaniemialem..... biggrin.gif
Olórin
biggrin.gif biggrin.gif to jeszcze mi będzie MUC (Multi user chat) brakowało i konnekt bedzie pełnosprytnym klientem jabbera biggrin.gif

isiek - transporty pozwalają ci na rozmowe z uzyszkodnikami icq,aol,msn,yahoo,gg przez jabbera niezaleznie od używanego klienta biggrin.gif jest też pogoda i inne badziewia (np. słownik)
lucjusz
No ladnie ladnie. Ale konnekt dla mnie nie bedzie w pelni funkcjonalnym klientem jabbera jak nie bedzie mial normalnego ustawiania opisu dla jabbera :evil: Wiem ze mozna przez kDodatki albo wysylajac odpowiedni kod do konsoli ale to sa dla mnie rozwiazania polowiczne.
case
QUOTE(lucjusz)
Ale konnekt dla mnie nie bedzie w pelni funkcjonalnym klientem jabbera jak nie bedzie mial normalnego ustawiania opisu dla jabbera  :evil:

w K 0.7.* bedzie po sprawie :wink:
Aule
Ja tam bym sie tego nie spodziewał kilka dni po weekendzie, szczegóelnie gdy przypominam sobie jak długo czekaliśmy na poprzednia aktualizację smile.gif
piotr.ek
QUOTE(pz16)
Ja tam bym sie tego nie spodziewał kilka dni po weekendzie, szczegóelnie gdy przypominam sobie jak długo czekaliśmy na poprzednia aktualizację smile.gif

Ano, ja mysle, ze tak jakos na dzien dziecka bedzie... laugh.gif Ok, ok - czekamy cierpliwie smile.gif (moze dwutlenek przy okazji na tym zyska, w koncu to podobne wtyczki)
hao
No cóż, przyznam że pogoda wam zupełnie nie sprzyja smile.gif Disco jako takie działa, ale interfejs jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium. Do tego nie ma jeszcze obsługi x:Data (czy jak mu tam), a to przy jego pomocy odbywa się np. rejestracja w bramkach...
MiLKA
QUOTE(hao)
No cóż, przyznam że pogoda wam zupełnie nie sprzyja smile.gif Disco jako takie działa, ale interfejs jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium. Do tego nie ma jeszcze obsługi x:Data (czy jak mu tam), a to przy jego pomocy odbywa się np. rejestracja w bramkach...

Hao, przyjedz do Wrocka, od razu nabierzesz ochoty na programowanie. Dzisiaj taka ulewa ze normalnie szok sad.gif Moze cos poskubie przy KNotesie, bo az z domu nie chce sie wychodzic.....
Aule
QUOTE(hao)
No cóż, przyznam że pogoda wam zupełnie nie sprzyja smile.gif Disco jako takie działa, ale interfejs jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium. Do tego nie ma jeszcze obsługi x:Data (czy jak mu tam), a to przy jego pomocy odbywa się np. rejestracja w bramkach...

Chciałoby sie powiedzieć "a nie mówiłem?" :wink:
eubie
No i gdzie to jest ? biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(eubie)
No i gdzie to jest ? biggrin.gif

Tak, jak pisalem wyzej - dzien dziecka wink.gif (obym nie mial racji!)
kox
Dzien nauczyciela biggrin.gif
SzAq
eh, hao wink.gif wypusc jakas pre-alpha ...wink.gif bo by sie przydala wink.gif
Czekamy i czekamy.. sad.gif
Aule
Taa. Za tydzień miesiąc będzie, od kąd nam Hao obiecał. laugh.gif
pienio
chociaż jakąś bete alfy.
ale w końcu jak wół napisane, że szykuje się _powoli_.
ale jesteśmy cierpliwi! smile.gif
piotr.ek
Ano moglby Hao cos wypuscic w ramach bety... choroba mnie tu rozklada na czesci pierwsze, to moze by mi sie polepszylo troche wink.gif Na forum ludzie ewidentnie sie nudza, bo pisza o bzdurach z zapalem szalencow - gdyby cala ta energie skierowac w testowanie czegos... biggrin.gif
Hayden
Chociaż sie odezwij, powiedz na jakim etapie sa prace troche nam ulży :wink:
hao
Wykrakaliście smile.gif Ciężko mi się jest ostatnio zebrać do pisania, dlatego prace trochę utknęły :? Interfejs jest jeszcze w lekkich powijakach i wciąż nie ma obsługi xData, czyli chyba najważniejszego ficzersa... Obiecałem sobie jednak, że dzisiaj do tego usiądę i zamierzam słowa dotrzymać biggrin.gif
_menic_
najlepiej byłoby wogle nie informowac ze nad czyms pracujesz, albo podawac info ze sie szykuje kiedy zostało juz do zrobienia tylko np. skompilowanie wszystkiego :]
case
QUOTE(_menic_)
najlepiej byłoby wogle nie informowac ze nad czyms pracujesz, albo podawac info ze sie szykuje kiedy zostało juz do zrobienia tylko np. skompilowanie wszystkiego :]

heh, ale hao lubi sie troche poznecac [i poczytac smieszne posty typu: "No dawaj juz ta nowa wersje, bo nie pojdziemy spac!!! :cry:"] :wink:
hao
Obsługa xData już działa, ale w sumie mocno się zawiodłem... Nie trafiłem na żadne rozszerzenie serwera Jabberowego, które by z niego w pełni korzystało :? Pozostaje więc zrobić obsługę dla starych, brzydkich standardów... szkoda
Aule
No to kiedy sie możemy nowej wersji spodziewać?
Yasiu87
wszyscy czekamy wink.gif
.nomis
Od K nie odejdę tak łatwo, ale co pół sekundy mam jakiś błąd, niech ta nowa wersja jakoś wyjdzie niebawem, to może to coś zmieni. A nie chcę wyłączać tycch wtyczek, bo już się do nich wszystkich przywiązałem smile.gif.
hao
Watpie zeby nowa wersja wyeliminowala jakiekolwiek bledy... Lepiej po prostu pobawic sie ustawieniami i wl./wył. wtyczek...
hao
x:data działa już jak złoto... Pozostaje jeszcze interfejs do dokończenia, bo póki co ni to ładne, ni funkcjonalne... Do zrobienia jest w sumie jeszcze sporo, ale poczekać na prawdę warto!
MiLKA
QUOTE(hao)
x:data działa już jak złoto... Pozostaje jeszcze interfejs do dokończenia, bo póki co ni to ładne, ni funkcjonalne... Do zrobienia jest w sumie jeszcze sporo, ale poczekać na prawdę warto!

no no :]

jak to bedzie, to juz naprawde trzeba bedzie jakas akcje dywersyjna promujaca konnekta wsrod polskiego srodowiska Jabberowego, ktore jak mniemam jest jedno z wiekszych na swiecie (o czym moze swiadczyc mapka userow jabberowych)

ale tak czy siak, chumorek mi sie poprawil ta wiadomoscia :] (a to przez tego kulta.... argh.... mialem isc......ehhh....)
[Lu]Q.Z
wiec, krzyknijmy wszyscy razem : KONNEKT ŁĄCZY, KONNEKT RADZI, KONNEKT NIGDY WAS NIE ZDRADZI =)
cougar
Mam tylko nadzieje ze jak juz Konnekt bedzie numer 1 pod wzgledem uzytkownikow bo jako komunikator to dla mnie nie ma sobie rownych tongue.gif to HAO nie zrobi z niego biuletynu reklamowego jakim jest GG laugh.gif

Pozdrawiam HAO i zycze dalszego zapalu do pracy :wink:
Lukas77
Może jeśli wsparcie się jeszcze z 5 razy wydłuży to hao nie wprowadzi reklam, a tak kiedyś pewnie przejdzie mu ochota do pracy, albo wrzuci tu i ówdzie reklamkę żeby sobie rano bułki i serek kupić na śniadanie. wink.gif
mleko
QUOTE(MiLKA)

ale tak czy siak, chumorek mi sie poprawil ta wiadomoscia :] (a to przez tego kulta.... argh.... mialem isc......ehhh....)


eheh wczoraj na T.Love tez bylo fajnie... wink.gif
.nomis
Czy ostatni (dość długi) okres niepojawiania się kNiczego, to cisza przed burzą? :> Mam nadzieję, że tak... A może ktoś potwierdzi moje nadzieje?
bakerss
Wakacje są nie sądzisz? ;]
piotr.ek
QUOTE(bakerss)
Wakacje są nie sądzisz? ;]

Srodek sesji, a ty o wakacjach... sadysta sad.gif

tongue.gif
MiLKA
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(bakerss)
Wakacje są nie sądzisz? ;]

Srodek sesji, a ty o wakacjach... sadysta sad.gif

niom, poczekaj pitrek poczekaj, kiedys oni beda mieli sesje to beda wiedziec co to znaczy
.nomis
Eeee tam, takie wakacje :/ Nie tylko wy kujecie, ja też muszę... 2 lipca o 15:00 mam egzamin. Ustny z "WOSu z elementami historii Polski XX wieku". Masakra smile.gif A dopiero potem wakacje. No, chyba, ze nigdzie się nie dostanę, to wtedy zonk.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.