Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zawis Konnekta przy wyłączaniu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Fazi
Wiem, że było już gdzieś podobny topic ale ten problem jest trochę inny. Mianowicie przy próbie wyłączenia/resetu Konnekta Konnekt zawiesza się jeśli tylko są nawiązywane jakieś próby połączenia. W logach wszystko OK, wynika że prawidłowo zamknięty. Najczęściej to przez dwutleneK - niespodziewanie traci połączenie a ja próbuję wyłączyć Konnekta...i zostaje Ctrl-Alt-Del...
piotr.ek
Ja mam to samo. Raz, ze czasem sie zawiesza przy wylaczaniu, a dwa - ze nie daje sie wylaczyc. To ostatnie zawsze, gdy probuje sie polaczyc, ale tez czesto bez powodu, gdy wszystkei sieci maja 'stabilny' status, tj. nie mrugaja wink.gif Wkurzajace, bo zabicie poprzez ctrl+alt+del nie konczy sie niczym niezwyklym - ot, wylacza konnekta bez konsekwencji jakichs niechcianych w postaci uszkodzonych plikow konfiguracyjnych itp. Przydaloby sie wiec, aby "zakoncz" rzeczywiscie dzialalo jak zakoncz...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.