Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: a można by...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sqn
A można by było na stałe wstawić adres ip osoby z którą rozmawiamy do wiadomości o kontakcieie o ile ten adres jest stały?? Wrazie gdy ktoś z innego konta gg pisze do urzytkownika konnekt o dlatym samym adresie ip to by zaoszczędziło wiele kłopotów nikt nie lubi jak ktoś sobie zartuje z nas.Konnekt by był bardziej bezpiecznym dla użytkownika. Takie ostrzeżenie można by było wyświetlać w oknie rozmowy.I zyskać przewage nad innymi programami tego typu.
Flind
wez do diabla przynajmniej azywaj po ludzku te swoje tematy :evil:
sqn
sorki ale jestem taki zakręcony ze ledwo zipie uczyłem się całą noc to przynajmniej dzieś mi wybaczcie
Puma
Nie lepiej było napisać np. 'moje propozycje' a nie zrobić pełno tematów :evil:
sqn
ale zobacz w jakich odstępach czasu to pisałem przez cała noc
coś mi do głowy wpadło to napisałem
torn
zmień temat wątku na logiczny, inaczej go po prostu wywalę.
arkadyjczyk
To następnym razem napisz sobie najpierw na kartce, przeczytaj sam to co napisałeś, a później dopiero wysyłaj w jednym poście. Bo jesteś na forum jeden dzień i już zrobiłeś z niego śmietnik na twoje poronione pomysły. Może jakiś moderator by to usunął :idea:
lhs
A po jaką cholerę w ogóle odpowiadacie na te posty???????? OLAĆ i do kosza. Może chłopak na trzeźwo coś mądrego napisze - wtedy chętnie pomożemy.
sqn
wstawianie kstyle do informacji o naszym kontakcie co by dało możliwość zmiany ikon statusu w pojedyńczym kontakcie i poprawiło wygląd "k" pozatym nie które kontakty na naszej liście będą wyróżnione, taka opcja może się przydać gdy w pojedyńczej grupiue znajduje się dużo osób i trudno znależć nam tą odpowiednią
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.